Tragédia na Zlatých pieskoch: V jazere našli telo 39-ročného muža

  • Pátranie po mužovi na Zlatých pieskoch skončilo tragicky
  • V jazere našli jeho telo bez známok života, príčinu zisťuje polícia
Ilustračné foto
  • Pátranie po mužovi na Zlatých pieskoch skončilo tragicky
  • V jazere našli jeho telo bez známok života, príčinu zisťuje polícia
ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

V bratislavskej rekreačnej oblasti došlo počas víkendu k tragédii. V nedeľu dopoludnia našli záchranné zložky v jazere telo 39-ročného muža bez známok života. Informuje portál TV noviny

Zosnulý bol návštevníkom festivalu

Podľa informácií polície sa pátranie po nezvestnom mužovi začalo ešte v sobotu večer. Hoci okolnosti prípadu sú zatiaľ nejasné, predbežne nič nenasvedčuje cudziemu zavineniu. Podľa informácií TV JOJ išlo o účastníka hudobného festivalu. Jeho kamarátky uviedli, že zmizol krátko po 15:30 ako sa išiel okúpať. Bezpečnostné službu kontaktovali okolo 21:00, nakoľko sa im dlhšie neozýval. Následne boli zapojené všetky pátracie zložky.  

„Presnú príčinu úmrtia stanoví až nariadená pitva,“ uviedla krajská polícia.

„Do akcie boli nasadení potápači, kynológovia, špecialisti s dronmi aj ďalšie záchranné zložky. Nezvestného muža sa, žiaľ, podarilo vypátrať už bez známok života, jeho telo objavila potápačka poriečneho oddelenia,“ uviedol hovorca Prezídia Policajného zboru Roman Hájek.

Doplnil, že podobná pátracia akcia prebieha aktuálne na jazere Zelená voda pri Novom Meste nad Váhom, kde sa podľa doterajších zistení prevrátil čln so 43-ročným mužom.

 

Polícia v súvislosti s udalosťou apeluje na verejnosť na zodpovedné správanie pri letných aktivitách v jazerách a vodných tokoch.  Upozorňuje na kúpanie a potápanie sa pod vplyvom alkoholu či dr*g. 

Úrady naďalej pracujú na objasnení celej udalosti.

Správu budeme aktualizovať. 

Čítaj viac z kategórie: Zo Slovenska

Zdroje: TV Noviny, TASR, Noviny

Najnovšie videá

Trendové videá