Cacoon – tvoj indoor/outdoor priateľ do pohody

  • Iba tak oddychovať, užívať si pokoj a príjemné ničnerobenie. Vo vzduchu, vonku či vo vnútri, jednoducho kdekoľvek.
domienova com
  • Iba tak oddychovať, užívať si pokoj a príjemné ničnerobenie. Vo vzduchu, vonku či vo vnútri, jednoducho kdekoľvek.

Cacoon je nový koncept závesného stanu, ktorý je stvorený ako na relax, tak aj na zábavu, a to pre veľkých i malých. Je odolný voči každému druhu počasia, znesie vietor, dážď, slnko aj more, no rovnako dobre využiteľný je aj vo vnútri domu či bytu. Cacoon je ľahký, takže sa dá jednoducho prenášať, a vnútorný kruh je vyrobený z alumínia, na ktoré nemá žiadna hrdza.

decorpa com

foto: decorpa.com

Skutočný pôžitok z relaxu si užiješ aj vďaka látke, ktorá je príjemná na dotyk, vyrobená z bavlny a polyesteru, nezabúda sa však ani na praktickosť. Tá prichádza vďaka materiálu, ktorý je odolný voči moliam, ale tiež UV žiareniu a vode. Tohto skvelého spoločníka môžeš nájsť vo viacerých veľkostiach, od najmenšej, tzv. bonsai veľkosti, až po veľkosť, ktorá ponúka viac priestoru, a pohodlie tak zaručí aj dvom dospelým osobám. Sortiment sa trochu rozrástol a tak si môžeš vybrať aj z variant, ktoré ti zaručia použitie Cacoonu aj v prípade, že ho nemáš kde zavesiť.

manners nl

foto: manners.nl

Cacoon dokonca zachádza ešte ďalej, a ak by si nebol spokojný s ponúkanými farbami, spoločnosť ti určite veľmi rada vyhovie. Dokonca je možné tieto stany „označkovať“, napríklad v prípade, že máš vlastný hotel, hostel, rezort, alebo čokoľvek iné, kde by si mal rád na viditeľnom mieste svoju značku. A po tom, čo obdržíš svoj Cacoon, prichádza na rad zavedenie do chodu. Nie je nič jednoduchšie a nie je potrebné žiadne náradie. Stan krátka zavesíš na akýkoľvek silný konár alebo držiak tak, aby mal okolo seba dostatok priestoru, a už si iba užívaš jeho pohodlie. Starostlivosť o stan už asi tiež nemôže byť jednoduchšia. Buď ho celý hodíš do práčky a vysušíš na slnku, alebo ho umyješ v jeho visiacej polohe teplou mydlovou vodou.

homecrux com

foto: homecrux.com

Ako všetky dobré veci, ktoré za niečo stoja, aj Cacoon má svoju cenu. Tá jeho začína na sume 199 eur za menší stan a podľa veľkosti a v závislosti od toho, či vieš Cacoon zavesiť alebo potrebuješ „pomôcť“ ,sa ceny pohybujú do 499 eur. Už si len jeden zadovážiť a užívať si príjemnú slnečnú atmosféru a pohodlie.

cacoon-hanging-tree-house-537x402

Zdroj a fotografie: inhabitots.com, zdroj titulnej fotografie: domienova.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech