Ding Dong: Kto je tam?

  • Víta vás nová aplikácia založená na geo – social – foto – chatovacej platforme. Ak chcete dať priateľom rýchlo a prehľadne vedieť, kde ste, je určená práve vám.
image_1395783907.jpeg
  • Víta vás nová aplikácia založená na geo – social – foto – chatovacej platforme. Ak chcete dať priateľom rýchlo a prehľadne vedieť, kde ste, je určená práve vám.

 

Aplikácia Ding Dong vznikla približne pred rokom. V tíme sa stretol softvérový inžiniér, vývojár, architektka, dizajnér, podnikateľ a filozof. Ich cieľom bolo vytvoriť solídnu technológiu, ktorú si užívatelia zamilujú.

Hlavnou úlohou aplikácie je odoslanie polohy vybranej osobe alebo osobám. Ak objavíte skvelú kaviareň a chcete zavolať priateľov, ktorí sa nachádzajú vo vašej blízkosti, stlačíte iba jedno tlačítko – Ding dong a čakáte, kto odpovie a príde. Tvorcovia už mali dosť zbytočných sms otázok typu: ,,Kde si? Máš čas? Kedy prídeš?…“ a chceli pomocou jedného tlačítka poslať signál priateľom. Zároveň všetky už existujúce obdobné aplikácie mali svoje chyby, ktoré im nevyhovovali. Pri tvorbe sa riadili najmä heslom: jednoduchosť nadovšetko.

http://thinkdingdong.com/wp-content/uploads/ding-dong-app.jpg

Aplikácia umožňuje taktiež zdieľanie polohy. Tak priatelia vidia, kde sa nachádzate. Pre čakajúceho to má nesporné výhody – vie, koľko má ešte času, nemusí si s vami stále vypisovať a môže si zatiaľ užívať šálku čaju alebo si ísť niečo vybaviť. Cez Ding Dong môžete taktiež posielať fotografie, text, ako aj presnú polohu. Hľadajúci má tak vyššiu šancu nájsť vás v tej správnej kaviarni.

Momentálne sa Ding Dong používa v 98 krajinách sveta a počet neustále rastie. Je dostupná pre Android a pre iOS.

Zdroj: www.wired.co.uk

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech