Elon Musk rozdáva zlaté kupóny na slávnostné otvorenie Gigafactory

  • Je čas, aby si si skontroloval e-mail. Elon Musk rozposiela náhodným ľuďom zlaté lístky, ktoré ich dostanú za brány najväčšej továrne na batérie.
teslacover
  • Je čas, aby si si skontroloval e-mail. Elon Musk rozposiela náhodným ľuďom zlaté lístky, ktoré ich dostanú za brány najväčšej továrne na batérie.

Dlho očakávané otvorenie gigantickej továrne, ktorá sa nachádza v Nevade, je už veľmi blízko. 29. júla 2016 otvorí Tesla Gigafactory oficiálne svoje brány. Táto udalosť bude znamenať výraznú a hlavne potrebnú expanziu automobilového priemyslu plného inovácií a nových možností. Nečakaj však deň otvorených dverí s balónikmi a davy ľudí.

Zdarma sa do zákulisia dostanú len klienti z Tesla VIP skupiny. Ostatní smrteľníci si budú lístok musieť zakúpiť. A to tiež nie veľmi jednoducho. Predpokladá sa, že práve prvé otvorenie Gigafactory bude najvýznamnejšou udalosťou vo svete techniky. Pre pár šťastných majiteľov Modelu 3, to bude deň, na ktorý sa oplatí čakať.

t22

Elon Musk sa nechal inšpirovať Willy Wonkom a jeho zlatými kupónmi, ktoré zaručia 12 vyvoleným návštevu v najväčšej tvárni na elektromobily. Do súťaže boli automaticky zapojení majitelia Modelu 3, tých je doposiaľ viac ako 150 000.Vstupenky boli automaticky vygenerované už v deň, keď sa spustili predobjednávky. V ten istý deň bol každý, kto si Teslu objednal zaradení do zoznamu ľudí, z ktorých 12 bude mať postarané o životný zážitok.

Tento zlatý balíček obsahuje benefity ako je letenka v ekonomickej triede, ubytovanie a samozrejme doprava do továrne ako aj transport z nej. Tesla oficiálne potvrdila, že toto nie je žiaden internetový hoax. To znamená, že niekde na svete je naozaj 12 šťastlivcov, ktorí majú privilégium pozvať si jedného hosťa a už o mesiac budú v Nevade svedkami niečoho veľkého.

gt

Program je zatiaľ zahalený rúškom tajomstva, takže nám zostáva len hádať, čo sa za múrmi a solárnymi panelmi udeje. Výhercovia obdržia svoje lístky nie veľmi veľkolepo a to v podobe automaticky odoslaného e-mailu od Tesla tímu. Ak teda patríš k tým, ktorí si Model 3 predobjednali, uisti sa, že si skontroluješ v najbližších dňoch aj zložku spam, keďže by tam takto vygenerovaný e-mail mohol ľahko zablúdiť.

Elon Musk začiatkom tohto roka oznámil, že v Nevade sa budú vyrábať lítiovo-iónové batérie pre automobily Tesla, ale aj iné produkty. Takéto batérie by mali zanechať významnú stopu na všetkých budovách na svete. Ak všetko pôjde podľa plánu, do roku 2020 bude továreň schopná každoročne produkovať viac batérií, ako sa za rok 2013 vyrobilo lítium-iónových batérií na celom svete

zdroj:inverse.com zdroj fotografií:cleantechnica.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech