ESET dosiahol piaty raz za sebou najlepšie skóre vo VBSpam teste

  • ESET Mail Security dosiahol 99,999% skóre v detekcii spamu so žiadnymi falošnými poplachmi.
great-eset-nod32-wallpaper
  • ESET Mail Security dosiahol 99,999% skóre v detekcii spamu so žiadnymi falošnými poplachmi.

ESET Mail Security pre Microsoft Exchange Server zvíťazil v najnovšom teste filtrovania spamu, ktorý uskutočnil popredný testovací magazín Virus Bulletin. ESET v teste dosiahol 99,999-percentné skóre v detekcii spamu a zároveň nezaznamenal žiaden falošný poplach, vďaka čomu získal už piaty raz a sebou certifikáciu VBSpam+. Potvrdzuje to pozíciu ESETu ako najsilnejšieho hráča v oblasti ochrany pred spamom.

“Filtrácia spamu si vyžaduje citlivé ladenie bezpečnostných mechanizmov tak, aby sa našla správna rovnováha medzi tým, čo sa zablokuje ako spam, a tým, čo sa pustí ďalej ako legitímny e-mail. Sme radi, že snaha chrániť našich používateľov sa vypláca,” hovorí Palo Luka, technologický riaditeľ spoločnosti ESET.

eset_vbspam_test

Testy používané Virus Bulletinom pre VBSpam porovnanie napodobňujú spamové filtre používané vo firemných prostrediach. Kombinujú dva živé toky spamu reprezentujúce e-mailové schránky na celom svete a taktiež živý tok legitímnych medzinárodných e-mailov.

O produktovom portfóliu spoločnosti ESET sa dozvieš viac na stránke www.eset.sk.

O spoločnosti ESET

Spoločnosť ESET je svetovým výrobcom bezpečnostného softvéru pre firemnú klientelu a domácnosti. Je lídrom na trhu proaktívnej detekcie počítačových hrozieb. Vďaka technológii Live Grid® využíva ESET dáta od dobrovoľných používateľov z celého sveta, a tak okamžite reaguje na nové hrozby. ESET drží vďaka zisku 80. ocenenia VB100 v júli 2013 rekord v počte týchto ocenení, ktoré udeľuje britský Virus Bulletin, vysoko-rešpektovaná nezávislá testovacia organizácia.

zdroj: eset.com, zdroj titulnej fotografie: fullhdpictures.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK