HeyU Connect&Meet- slovenská aplikácia, vďaka ktorej si v každom meste ako doma

  • HeyU Connect&Meet je šikovná aplikácia, ktorá ti pomocou inovatívnych funkcií umožňuje zoznámiť sa s novými ľuďmi, spoznať zaujímavé miesta a obľúbené podniky kdekoľvek. Si dnes večer v meste, kde sa nevyznáš a nepoznáš ľudí, no chcel by si sa aj tak zabaviť? Pomocou HeyU si zaručene nájdeš inšpiráciu na večerný program, spravíš si nových priateľov a dostaneš sa do podnikov či na eventy, na ktoré by si sa inak nemal šancu dostať.
image_1448205791.png
  • HeyU Connect&Meet je šikovná aplikácia, ktorá ti pomocou inovatívnych funkcií umožňuje zoznámiť sa s novými ľuďmi, spoznať zaujímavé miesta a obľúbené podniky kdekoľvek. Si dnes večer v meste, kde sa nevyznáš a nepoznáš ľudí, no chcel by si sa aj tak zabaviť? Pomocou HeyU si zaručene nájdeš inšpiráciu na večerný program, spravíš si nových priateľov a dostaneš sa do podnikov či na eventy, na ktoré by si sa inak nemal šancu dostať.

 

„Veríme, že sme úspešne priniesli nový pohľad na využitie moderných technológií k budovaniu komunít, priateľstiev a aktívnemu životu,“ hovorí o HeyU co-founder a CEO Lukáš Vencelík. Aplikácia HeyU bola vytvorená v presvedčení, že stretávanie nových ľudí a objavovanie nových miest po celom svete, je nevyhnutné pre spokojný a zdravý spoločenský život. Práve preto táto appka používateľov oboznamuje s podnikmi, či rôznymi akciami v meste, v ktorom sa práve nachádzajú, ale aj umožňuje spojiť sa s ľuďmi v tomto meste a prakticky hneď aj naplánovať spoločné stretnutie.

 


HeyU ponúka svojim používateľom hneď viacero zaujímavých a užitočných funkcií.
Základom je pritom Mapa, na ktorej si človek môže jednoducho prezerať zaujímavé podniky, ako aj polohu svojich priateľov, s ktorými sa následne môže hneď dohodnúť na stretnutí. Ďalej ponúka appka Nástenku, na ktorej človek vidí tipy a inšpirácie na zábavu od HeyU podnikov a od ostatných používateľov, ktorí sa nachádzajú v jeho okolí. Prispievať na Nástenku pritom môže každý jeden používateľ s hocijakým návrhom, či už to bude pozvánka na stretnutie v meste, do kina, na futbal alebo napríklad aj na vychladené pivo.

Aplikácia ponúka tiež možnosť vyhľadávania priateľov. Všetko pritom závisí od samotného používateľa, ktorý sa sám môže rozhodnúť, komu dá HeyU a teda sa s ním rozhodne zdieľať informácie o sebe.  Samozrejme nechýba ani možnosť jednoduchého chatovania s priateľmi, s ktorými môže byť používateľ pomocou správ v kontakte 24/7.

Prečo je ale práve HeyU tá výnimočná appka, ktorá by nemala chýbať v žiadnom mobile? Je to celkom jednoduché, vďaka HeyU Connect&Meet má človek prístup k úplne unikátnym informáciám o podnikoch a udalostiach, a to aj v meste, v ktorom sa vôbec nevyzná. Jedným dychom ale treba dodať, že appka vie byť rovnako užitočná aj pre domácich, keďže prináša prehľad zaujímavých eventov, o ktorých sa ani oni často nemajú ako inak dozvedieť. Je dnes ochutnávka pív z celého sveta v útulnom podniku, kúsok od centra mesta? Pre človeka, ktorý o akcií netuší, neexistuje jednoduchší spôsob, ako sa o nej dozvedieť, než zapnúť HeyU. Potom stačí už len pozvať priateľov či ostatných používateľov a o večerný program je postarané.

„Prečo sme sa rozhodli vytvoriť túto aplikáciu? Jednoducho sme sami  videli, že ju treba. V minulosti som sa ocitol v situácií, kedy väčšina mojich priateľov odišla žiť do iného mesta a ja som v podstate nemal s kým vybehnúť von.  Naozaj som sa veľmi chcel naďalej stretávať s ľuďmi, spoznávať nové miesta, no jednoducho som nemal s kým,“ hovorí Lukáš Vencelík


„Našim cieľom je, aby ľudia využili možnosti, ktoré im ponúkajú technológie na to, aby reálne žili.
Chceme, aby si prostredníctvom tejto aplikácie mohli nájsť miesto či nejaký zaujímavý podnik, kam by mohli ísť, ako aj ľudí, ktorí ho s nimi navštívia. Je jedno, či pôjde napríklad o kaviareň, kde robia netradičnú kávu, alebo len o stretnutie pri biliarde, HeyU ponúka možnosť dozvedieť sa o zaujímavých miestach a eventoch, ako aj reálnu príležitosť na stretnutie s novými ľuďmi,“ dodáva.

HeyU ponúka tiež výhody pre partnerské podniky, ktoré vďaka appke môžu používateľov informovať o svojich vlastných akciách a eventoch. Aplikácia umožňuje podnikom s používateľmi aktívne komunikovať, ako aj získavať feedback. HeyU Connect&Meet je možné z Google Play zadarmo stiahnuť do zariadení s Androidom, s tým, že tvorcovia plánujú do budúcna aj verziu pre iOS.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech