iPho­ne 6 mini

LG jr. / 4. januára 2015 / Business

Po vyda­ní naj­nov­šie­ho iPho­nu 6 a iPho­nu 6 Plus sa mno­ho ľudí zho­du­je v tom, že vďa­ka svo­jej veľ­kos­ti to už nie je to čo to býva­lo. Pre­to čím ďalej tým viac sa obja­vu­jú hla­sy, kto­ré šep­ta­jú o iPho­ne 6 Mini.

 

Dokonca sa objavila informácia, že nový 4-palcový iPhone by sa mohol objaviť na trhu už tento rok, pretože niektoré ázijské fabriky už pracujú na výrobe 4-palcového displeja pre Apple. Pred tým ako prišiel na trh šestkový iPhone, tak Apple tvrdil, 4-palcový iPhone 5 je ideálny pre ovládanie jednou rukou. Výdaním iPhonu 6 s väčším displejom si tak začal Apple protirečiť.

 

 

Menšia verzia iPhonu 6 (mini) by tak mohol byť čím ďalej tým viac reálnejšia. Dizajnovo by sa mal niesť presne v tom istom duchu ako šestkové iPhony. Analytici veria, že nový menší iPhone 6 by tak mohol byť o niečo lacnejší, ako jeho väčší terajší súrodenci. Apple prišiel so správami, že v tomto roku plánuje až dve novinky na trhu smartphonov, čím nepriamo potvrdil, že jednou z noviniek by mohol byť menší nový iPhone a tou druhou pravdepodobne upgrade súčasných iPhonov.

 

zdroj: The Verge

Pridať komentár (0)