Jeden z naj-COOLEST vynálezov poslednej doby

  • Hit z Kickstarteru valcuje internet. Chladnička, ktorá dokáže omnoho viac, ako len chladiť. Získala už takmer 7 mil. na fundingu a má ešte 36 dní pred sebou.
image_1406209831.png
  • Hit z Kickstarteru valcuje internet. Chladnička, ktorá dokáže omnoho viac, ako len chladiť. Získala už takmer 7 mil. na fundingu a má ešte 36 dní pred sebou.

Hovorí sa o nej ako o chladničke 21. storočia. Prečo? Asi preto, že nový COOLEST dokáže o toľko viacej, ako len chladiť. Vynálezcovi Ryanovi Grapperovi sa nepozdávali jeho pikniky z rodinou a chcel týmto posedeniam pridať troška viacej fun faktoru. Keďže veľmi rád vymýšľa nové veci, rozmýšľal, ktoré tradičné piknik-zariadenie by vedel upgradnúť. Jeho prenosná chladnička z roku pánovho, sa mu zdala ako najvhodnejší artikel a takto vzniklo niečo ozaj cool-ové.  Nebudem o tom zbytočne rečniť, veď pozrite sa sami, čo všetko obsahuje jeden z jeho zázrakov:

 

Ale všetko poporiadku. Je až neuveriteľné, čo sa Ryanovi podarilo do do tejto prenosnej chladničky napratať. Už iba fakt, že sa v nej nachádzajú wireless reproduktory, párovateľné s hocijakým zariadením je úžasné. Kvalitu síce nevieme posúdiť, ale o moc horšie ako repráčiky na iphone to nemôže byť ;). Keď sa vám ten smartphonik neboj vybije, môžete si ho rovno znova nabiť vďaka integrovanému USB portu.

 

 

A čo tak namiešať alebo ešte lepšie namixovať, najnovší kokteil rovno niekde pri vode? Nie je problém, COOLEST myslel aj na to. Neuveriteľným počtom gadgetov mi pripomína švajčiarsky nožík. Jednoducho na každú možnú i nemožnú činnosť súvisiacu s piknikom, máte v COOLEST nejaké riešenie. Osobne silno zvažujem kúpu jednej z týchto mašiniek, jedine čoho sa obávam je tradične dlhá dodávka z crowdfundingových stránok. Zrovna v januári sa mi veľmi piknikovať asi nebude chcieť ísť. Ak aj vás zaujala táto mega chladnička neváhajte, môžete byť ešte stále jeden z prvých early adopters :).

 

 

 

Zdroj: kickstarter.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech