Lenovo oslavuje už milión predaných smartfónov z rady Moto Z

  • Lenovo oznámilo jednu veľmi významnú novinku. Od predstavenia smartfónov revolučnej rady Moto Z sa už celosvetovo predalo vynikajúcich milión kusov.
moto-z-a-mods
  • Lenovo oznámilo jednu veľmi významnú novinku. Od predstavenia smartfónov revolučnej rady Moto Z sa už celosvetovo predalo vynikajúcich milión kusov.

Rada Moto Z zaujala zákazníkov najmä vďaka modulárnemu príslušenstvu Moto Mods, s ktorým je možné smartfóny výrazne vylepšiť. Spomenieme napríklad Hasselblad True Zoom, ktorý dodá fotoaparátu až 10-násobný zoom a xenónový blesk. Ďalej je dostupný mód JBL SoundBoost, ktorý vylepší kvalitu zvuku a Moto Insta-Share, čoby projektor, pomocou ktorého si môžete premietať tvoje obľúbené videá či filmy na steny alebo plátna.

moto-z-jeden-milion-nahlad

Užitočný môže byť aj Incipio offGRID Power Pack, ktorý smartfónu pridá 22 hodín výdrže. Ak nebudeš používať žiadne príslušenstvo a budeš si chcieť len prispôsobiť dizajn telefónu, v tom prípade sa budú hodiť drevené či kožené kryty Moto Style Shell. Všetky vylepšenia sa k smartfónom z rady Moto Z pripevňujú pomocou magnetu a pinov na zadnej strane.

moto-fony-aktualizacia-nougat-nahlad

Rada Moto Z obsahuje smartfóny Moto Z, nerozbitné Moto Z Force a bežca na dlhé trate vo výdrži Moto Z Play. Celkovo sa už teda predalo viac ako milión kusov, a keďže je pred nami obdobie vianočných nákupov, pre Lenovo to znamená len a len ďalšie skvelé čísla.

fony-z-ciny3-1024x1821-1024x182

zdroj: fonyzciny.startitup.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech