Leno­vo osla­vu­je už mili­ón pre­da­ný­ch smart­fó­nov z rady Moto Z

Peter Puchovich / 8. novembra 2016 / Tech a inovácie

Leno­vo ozná­mi­lo jed­nu veľ­mi význam­nú novin­ku. Od pred­sta­ve­nia smart­fó­nov revo­luč­nej rady Moto Z sa už celo­sve­to­vo pre­da­lo vyni­ka­jú­ci­ch mili­ón kusov. 

Rada Moto Z zaujala zákazníkov najmä vďaka modulárnemu príslušenstvu Moto Mods, s ktorým je možné smartfóny výrazne vylepšiť. Spomenieme napríklad Hasselblad True Zoom, ktorý dodá fotoaparátu až 10-násobný zoom a xenónový blesk. Ďalej je dostupný mód JBL SoundBoost, ktorý vylepší kvalitu zvuku a Moto Insta-Share, čoby projektor, pomocou ktorého si môžete premietať tvoje obľúbené videá či filmy na steny alebo plátna.

moto-z-jeden-milion-nahlad

Užitočný môže byť aj Incipio offGRID Power Pack, ktorý smartfónu pridá 22 hodín výdrže. Ak nebudeš používať žiadne príslušenstvo a budeš si chcieť len prispôsobiť dizajn telefónu, v tom prípade sa budú hodiť drevené či kožené kryty Moto Style Shell. Všetky vylepšenia sa k smartfónom z rady Moto Z pripevňujú pomocou magnetu a pinov na zadnej strane.

moto-fony-aktualizacia-nougat-nahlad

Rada Moto Z obsahuje smartfóny Moto Z, nerozbitné Moto Z Force a bežca na dlhé trate vo výdrži Moto Z Play. Celkovo sa už teda predalo viac ako milión kusov, a keďže je pred nami obdobie vianočných nákupov, pre Lenovo to znamená len a len ďalšie skvelé čísla.

fony-z-ciny3-1024x1821-1024x182

zdroj: fonyzciny.startitup.sk

Pridať komentár (0)