Robíme to INAK: Koncept, ktorý neustále podporuje inovatívnosť na Slovensku

  • Druhá séria robíme to INAK je za nami.
  • Prečítaj si veľké zhrnutie jedného z najúspešnejších online seriálov v slovenskom online biznise.
robimetoinakclanok
archív Robíme to INAK
  • Druhá séria robíme to INAK je za nami.
  • Prečítaj si veľké zhrnutie jedného z najúspešnejších online seriálov v slovenskom online biznise.

V druhej sérií „Robíme to INAK“ sme natočili 10 super vlogov, ktoré videlo viac ako 100 000 divákov. Robíme to „INAK“ patrí medzi najúspešnješie vlogy na slovenskej scéne a teší sa veľkej obľube. Svedčí o tom aj fakt, že nám denne píšete s typmi na ďalšie vlogy, za čo vám patrí jedno veľké ĎAKUJEM.

A tiež by sme chceli poďakovať Slovenskej sporiteľni, ktorá celý projekt podporila. Momentálne pripravujeme sériu 3 s úplne novým konceptom. Takže nás určite sleduj, aby ti žiadna novinka neunikla.

1.vlog: Hangair

Hangair je unikátne centrum, kde si môžeš užiť adrenalínové športy v bezpečnom prostredí. Nechýbajú olympijské trampolíny či skoky pre snežné aj streetové športy. Milovníci adrenalínu si tu určite prídu na svoje a čaká na nich tiež množstvo cool kurzov.

Robíme to inak vol. 2

Sme späť s ďalšími projektami, ktoré to robia INAK. Dnes sa môžeš pozrieť, ako to vyzerá v Hangair a ako vyzerá tá pravá adrenalínová zábava.

Posted by Startitup on Mittwoch, 25. Oktober 2017

2.vlog: Nová Cvernovka

Ocenili sme ich za to, že vytvárajú kreatívno-kultúrne centrum v Bratislave, kde budú mať umelci svoje ateliéry a nebudú chýbať ani športoviská, galéria, lokálne obchody, gastro zóna a mnoho ďalších priestorov pre podporu vytvárania komunity.

#RobimeToINAK Cvernovka

Pozri si ďalší vlog zo série #RobimeToINAK. Tentokrát sme zavítali do Novej Cvernovky, ktorá má krásnu myšlienku a navyše to je jedno z najkreatívnejších miest na Slovensku. :)

Posted by Startitup on Sonntag, 5. November 2017

3.Vlog: Pure Nuts

Oceňujeme ich za najlepšie orieškové maslá, ktoré sú zdravé, chutné a navyše ťa nabijú energiou z čistej prírody. Definitívne jeden z top slovenských „jedlých“ produktov, ktorý vyniká kvalitou aj atraktívnou značkou.

Robime to INAK – Pure Nuts

Chalani z Pure Nuts su živým príkladom toho, že kvalitný biznis sa dá rozbehnúť aj za krátky čas. Stačí, keď človek robí to, čo ho baví a robí to zo <3. :) #RobimeToINAK

Posted by Startitup on Sonntag, 12. November 2017

4.vlog: Dobre&Dobré

Za to, že zamestnávajú ľudí bez domova, a tým im dávajú šance na nové začiatky. jednoznačne unikátny projekt, ktorý sa oplatí podporiť. V tejto kaviarni sa navyše budeš dobre cítiť a odpadneš zo skvelej kávy a domácich koláčov.

Robíme to INAK – Dobre&Dobré

Kaviareň Dobre&Dobré má dobrú kávu, ☕️ no najmä dobré srdce ❤️. Vďaka takýmto projektom aj ľudia bez domova dostanú šancu na nový začiatok. #RobimeToINAK

Posted by Startitup on Sonntag, 19. November 2017

5. vlog: White Bikes

Podporujú bikesharing v Bratislave. Napriek nedostatočnej spolupráci samosprávy už roky realizujú v hlavnom meste úspešnú komunitnú službu sharovania bicyklov, ktorá si získala mnoho fanúšikov a pomáha robiť mesto zelenším.

Robíme to INAK – White bikes

Vďaka bike sharingu sa môžeš v Bratislave presúvať ekologicky a vyhneš sa všetkým zápcham. White bikes – Biele bicykle to robia super. 😊🚴‍♀ #startitup #robimetoinak #bikesharing

Posted by Startitup on Dienstag, 28. November 2017

6. vlog: Multium

Galéria, ktorá neskutočne pracuje s priestorom. Podobné múzeum je jediné svojho druhu na Slovensku

Robíme to INAK – Multium

Tento biznis to naozaj Robí INAK. Zaži aj ty hru so zrkadlami 😳 👌

Posted by Startitup on Montag, 11. Dezember 2017

7. vlog: Minty

Minty je ľahkou a jednoduchou platformou pre profesionálnych ilustrátorov, ktorí tu môžu prezentovať svoju prácu, predávať svoje najlepšie diela, pozývať si priateľov a organizovať celú kolekciu umeleckých prác. Úžasný slovenský projekt má dobre našliapnuté na celosvetový úspech.

Robíme To Inak – Minty

Minty je slovenská platforma pre ilustrátorov, ktorá ma potenciál dobyť svet. Tým, čo robia, sú výnimoční, a preto si zaslúžia ocenenie #RobímeToINAK.

Posted by Startitup on Montag, 18. Dezember 2017

8. vlog: Foodman

Počul si už niekedy o pop-up koncepte reštaurácie? Kulinárske zážitky prináša aj do miest, kde by si ich vôbec nečakal. Pokrmy hodné michelinovskej hviezdy vytvorí pokojne aj v tvojej kuchyni. S týmto jedinečným nápadom prišiel mladý slovenský kuchár Michal Kordoš, ktorý si hovorí Foodman.

Robíme to INAK – Foodman

Michal Kordoš / Foodman je kuchár na zavolanie a z tvojej kuchyne spraví luxusnú reštauráciu, kedykoľvek si ho zavoláš. O celom projekte nám porozprával v ďalšom videu #RobímeToINAK.

Posted by Startitup on Donnerstag, 28. Dezember 2017

9. vlog: Black.

Čoraz častejšie sa stretávame s ambicióznymi projektami, za ktorými už stoja stredoškoláci. Sú odhodlaní, plní vedomostí a zapálení pre niečo, čo si myslia, že má zmysel. Rovnako sú na tom aj študenti zo SOŠ polygrafickej v Bratislave, ktorí stoja za touto skvelou kaviarňou. Keď človek chce, dokáže neuveriteľné veci.

Black.-Robíme To INAK

Mário si rozbehol biznis ešte na strednej škole. Výsledkom je kaviareň black., kde majú TOP kávu, skvelé služby, krásne priestory a super atmosféru. Je obidvuhodné, že za týmto konceptom stojí len 19-ročný chalan. #RobimeToINAK

Posted by Startitup on Sonntag, 7. Januar 2018

10. Čierny drak

Gamerský e-shop, ktorý má veci, ktoré nikde inde na Slovensku nezoženieš. Najnovšie otvorili aj showroom a kaviareň v jednom. Skvelé miesto pre všetkých gamerov.

Robíme To inak: Čierny drak

Cierny drak je malý raj pre všetkých gamerov. Ak miluješ hry, toto videjko je práve pre teba. :) #RobímeToINAK

Posted by Startitup on Montag, 15. Januar 2018

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK