METRO ti dáva jedinečnú šancu spropagovať svoj biznis

  • Zviditeľni svoj biznis v rámci projektu Deň súkromného podnikania.
unnamed squeeze
  • Zviditeľni svoj biznis v rámci projektu Deň súkromného podnikania.

Spoločnosť METRO prichádza s projektom Deň súkromného podnikania, pomocou ktorého môžeš prilákať nových zákazníkov, či urobiť radosť stálym klientom.

Na zviditeľnenie svojho biznisu ti stačí jednoduchá registrácia na webe denpodnikania.sk. Tam vytvoríš špeciálnu ponuku pre tvojich zákazníkov, ktorú im ponúkneš počas dňa, kedy sa projekt bude konať.

Deň súkromného podnikania sa uskutoční v utorok 11. októbra. Súčasťou digitálnej platformy denpodnikania.sk je aj interaktívna mapa, na ktorej bude tvoja prevádzka viditeľná pre všetkých.

unnamed (1)

Okrem toho sa môžeš tiež stať súčasťou veľkej mediálnej kampane, do ktorej METRO investuje 400 000 EUR.

15 porotou vybraných podnikateľov z každého kraja bude podporených v regionálnych novinách MY a v Novom čase.

„V prvej fáze kampane, ktorá sa spustí v najbližších dňoch, bude súťaž komunikovaná cez príbehy troch zapojených podnikateľov – ambasádorov projektu. Druhá fáza kampane bude podporená farebným magazínom Fotelka, ktorý bude vkladaný do regionálnych vydaní MY Noviny. Magazín prinesie informácie o súťaži a inšpiratívne podnikateľské príbehy.“

Okrem toho prebehnú kampane aj na TV Markíza a v Rádiu Expres.

Cieľom tejto iniciatívy je podporiť slovenských súkromných podnikateľov a priniesť zákazníkom unikátne produkty a mimoriadne ponuky. Ak máš biznis, je to určite skvelá príležitosť na jeho propagáciu. A ak si zákazník, môžeš vďaka nemu nájsť napríklad svoj nový obľúbený podnik.

zdroj fotografií: denpodnikania.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech