miniFAKTÚRA po úspešnom roku: Slovenský startup útočí na svetové trhy

  • Aplikácia miniFAKTÚRA patrí medzi tie najobľúbenejšie na slovenskom trhu a nenadarmo si získala aj moju priazeň.
Screen Shot 2015-12-21 at 20.18.42
  • Aplikácia miniFAKTÚRA patrí medzi tie najobľúbenejšie na slovenskom trhu a nenadarmo si získala aj moju priazeň.

Maximálna prehľadnosť a jednoduchosť je presne to, čo som od aplikácie na faktúry hľadal, keď som si tento rok zakladal živnosť. Skúšal som všeličo, no miniFAKTÚRA mi sadla najviac. Niet sa čo diviť, že si získala takú priazeň.

Výsledkom bol produkt určený aj pre Českú republiku, Rakúsko a Nemecko. Všetko fungovalo, bol tu však len jeden háčik. „Od začiatku sme mali ambície vytvoriť medzinárodné úspešný produkt, ktorý pochádza zo Slovenska. Taktiež naše príjmy stále nepokrývali náklady. Odpoveď bola viac ako jasná. Ak chceme byť úspešní, miniFAKTÚRU musíme upraviť tak, aby podpora pre každý ďalší trh bola otázkou jedného-dvoch týždňov,“ píše CEO Erik Hudák na firemnom blogu.

Dnes je tak miniFAKTÚRA súčasťou trhu jedenástich krajín (v zahraničí je známa ako Billdu), vrátane USA a Veľkej Británie. Sme nesmierne radi, že sa slovenskému startupu tak darí :)

A čo bude budúci rok? „V prvom rade chceme zastabilizovať produkt tak, aby fungoval ako hodinky. Následne vytvoríme zoznam, ktorý budeme zdieľať spolu s Vami a v ktorom si Vy poviete, aké funkcionality budeme vytvárať ako ďalšie. Verím, že spolu vytvoríme jeden z najlepších fakturačných nástrojov na celom svete,“ uzavrel Erik.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK