Najnavštevovanejší agregátor zľavových ponúk na Slovensku – odpadnes.sk

  • Odpadneš združuje ponuky takmer tridsiatich zapojených partnerov, vrátane najväčších portálov Zľava Dňa, Zľavomat, ZaMenej, CenyNaDne, Jožko.sk, Boomer a iných. Doteraz Slováci vďaka portálu Odpadneš ušetrili viac ako 18 miliónov eur pri sprostredkovaní vyše 278-tisíc nákupov.
image_1427966416.png
  • Odpadneš združuje ponuky takmer tridsiatich zapojených partnerov, vrátane najväčších portálov Zľava Dňa, Zľavomat, ZaMenej, CenyNaDne, Jožko.sk, Boomer a iných. Doteraz Slováci vďaka portálu Odpadneš ušetrili viac ako 18 miliónov eur pri sprostredkovaní vyše 278-tisíc nákupov.

 

1. Keby si nám mal v skratke opísať, čo je odpadnes.sk, ako by tento opis znel?

Odpadneš.sk združuje všetky najvýhodnejšie ponuky na internete. Netreba preto hľadať, porovnávať a lámať si hlavu, kde dobre nakúpiť. U nás človek nájde všetko pod jednou strechou. O kvalitný a dôveryhodný výber sa staráme namiesto návštevníka my. 

 

2. Čo je teda hlavným poslaním odpadnes.sk?

Chceme ušetriť človeku čas pri hľadaní zľavnenej dovolenky, reštaurácie alebo inej služby či tovaru a zlúčiť všetky relevantné ponuky na jednu doménu. 

 

 

3. Ste teda konkurenciou pre zľavové portály?

Sme férovými partnermi zľavových portálov. Oni nám zapožičiavajú svoj obsah a my im dávame  možnosti, ako ho interpretovať novému publiku. Podľa mňa je to ideálny vzťah, kde sú všetci spokojní: portál, my a hlavne zákazník.

 

4. Máte aj priamu konkurenciu? Ak áno, v čom ste iní?

Áno, samozrejme, konkurenciu máme. Sme však najväčší a okrem ponúk zľavových portálov ponúkame, opäť na tom istom mieste, letáky obchodných reťazcov, veľký výber dovoleniek najlepších cestovných kancelárií, ale aj porovnávač cien v online shopoch.

 

5. Čo všetko na odpadneš nájdeme. Viem že rozšírujete stále portfólio produktov. Čo všetko plánujete ešte pridať?

Plány máme veľké. Začínali sme ako vyhľadávač zliav, už máme porovnávač cien, koncentrujeme na jednom mieste všetky letákové ponuky reťazcov a veľkých obchodov a len nedávno sme spustili už aj vlastný dovolenkový portál. Ideme teda rýchlo vpred, ale plány radšej prezrádzať nebudem. Konkurencia nespí. :)

 

6. Našiel som u vás aj porovnávanie cien. Ide o podobné systém ako pri Heureke a spol.?

Áno, služba porovnávača cien v online obchodoch sa hodila aj do nami ponúkaného portfólia a preto sme takýto porovnávač cien minulý rok kúpili a prispôsobili si ho. 

 

 

7. Koľko zliav ste takto už ľudom priniesli?

Našim návštevníkom sme sprostredkovali už viac ako 280 tisíc výhodných nákupov, pri ktorých sme im ušetrili takmer 19 miliónov eur.

 

8. Plánujete aj expanziu do zahraničia?

V tejto chvíli nie.

 

9. Koľko ľudí pracuje na celom projekte?

Pracuje u nás dvadsaťštyri ľudí, skvelých ľudí, ktorí sa denne starajú o to, aby sme boli každý deň jednotkou na našom trhu. Šikovní ľudia, ktorí by chceli u nás pracovať, majú dvere vždy otvorené. Stačí poslať životopis na [email protected]. 

Momentálne napríklad hľadáme šikovného webdevelopera so skúsenosťami s PHP-čkom, Javascript-om, MySQL-kom.

 

 

10. Ako COO odpadnes.sk si zodpovedný za určite za veľa vecí, čo máš na svojej práci najradšej?

Užívam si pružnosť a variabilitu projektov, ktorá mi umožňuje denne vytvárať nové a zaujímavé možnosti pre naše publikum. Baví ma tiež jeho interakcia s nami a rýchla spätná väzba od ľudí, ktorá nás a naše služby posúva vpred.

 

Za rozhovor ďakujeme riaditeľovi Odpadneš.sk Romanovi Heltovi a držíme palce! :)

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech