Obľúbená česká služba pre rezervácie v podnikoch Restu prichádza na Slovensko

  • Rezervačný portál, ktorý sa u našich západných susedov teší veľkej obľube, prichádza na Slovensko. Restu do konca roka plánuje do svojho pridať systému 500 našich podnikov.
12247719_465565430294324_2503637918017348513_o
  • Rezervačný portál, ktorý sa u našich západných susedov teší veľkej obľube, prichádza na Slovensko. Restu do konca roka plánuje do svojho pridať systému 500 našich podnikov.

Restu.cz patrí medzi najobľúbenejšie české rezervačné portály. Prepája viac ako 18 tisíc reštaurácií po celej krajine. Teraz však expanduje aj na Slovensko a pod doménou Restu.sk začína svoje služby ponúkať aj u nás. Restu pritom začína fungovať najskôr hlavne v Bratislave, no zároveň rozširuje svoje služby po celej krajine, do čoho chce zapojiť viac ako 500 podnikov.

restu

foto: restu.cz

Okrem Slovenska plánuje Restu do konca marca vstúpiť na trh aj v Maďarsku a v apríli potom taktiež aj v Poľsku. Na Slovensko by malo pritom Restu vstúpiť aj na základe pozitívnych skúseností klientov, ktorí službu využívajú v Česku a chcú ju preto používať aj vo svojich slovenských pobočkách.

Slovenskí zákazníci tak budú môcť využívať aplikáciu Restu na jednoduchú rezerváciu v podnikoch. Restu však taktiež ponúka aj možnosť check-inu, ako aj možnosť zanechať recenziu na rezerváciu, čiže pri samotnej rezervácií to nekončí.

 

Na Slovensku už dlhšiu dobu funguje Bookio.sk, ktoré ponúka svojim zákazníkom 30% zľavu z účtu v reštaurácii a je Slovenskou jednotkou. Restu teda neprichádza na trh bez konkurencie, práve naopak. Musí čeliť jednotke a nebude to mať jednoduché.

reserved-seating-178318_1280

foto: pixabay.com

Zdroj: restu.sk, zdroj titulnej fotografie: Facebook archív Restu.cz

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK