Parťák na balenie báb v telefóne? Slovensko-česká appka Becomme zachraňuje zúfalých chlapov

  • Ak aj ty patríš medzi tých hanblivých alebo stresujúcich ľudí a prvý kontakt s pekným dievčaťom je pre teba hotová nočná mora, nezúfaj. Mobilná parťák na balenie báb v podobe aplikácie Becomme pre teba môže byť záchranou.
collage becomme
  • Ak aj ty patríš medzi tých hanblivých alebo stresujúcich ľudí a prvý kontakt s pekným dievčaťom je pre teba hotová nočná mora, nezúfaj. Mobilná parťák na balenie báb v podobe aplikácie Becomme pre teba môže byť záchranou.

Osloviť či neosloviť – to je častá otázka menej sebavedomých chlapov pri pohľade, či už na online profil peknej baby, alebo priamo na ňu stojacu pri bare. Dá sa povedať, že hovoríme o pomerne veľkom probléme dnešnej spoločnosti. Pocit odmietnutia a neúspechu v nás automaticky vyvoláva strach z prvého kontaktu, a preto sa len prizeráme a závidíme viac sebavedomým ľudom, ako jednoducho nadväzujú kontakt a svojim vystupovaním získajú presne to, čo chcú .

S týmto však môže byť koniec. Pre tých viac hanblivých prichádza na pomoc aplikácia z dielne česko-slovenských vývojárov.

 

Čo je Becomme vlastne za aplikáciu?

12657989_1562545214067826_7829982199708790471_o-630x420

foto: akozbalit.sk

Becomme je aplikácia, ktorá ti pomôže urobiť ten správny prvý krok pri nadviazaní konverzácie s dievčaťom. Ako? Vďaka svojej databáze obsahujúcej viac ako 1137 kombinácií oslovení, úvodných viet a pokračovaní pre rôzne situácie, ktoré môžu nastať.

Nie sú to pritom klasické zaužívané vety typu „Ahoj, ako sa máš?“, ale prinášajú zaujímavé spôsoby, ako jednoducho osloviť a zaujať opačné pohlavie.

Aplikácia obsahuje aj 100 otázok na pozvanie na rande, s ktorými svoju vyvolenú budeš vedieť konečne správe osloviť, aby ťa už na začiatku neposlala kade ľahšie a 10 modelových situácii, v ktorých ti ukáže, ako správne na to, aby si ostal vždy galantný a vyhol sa tak trápnym situáciám. Taktiež tu nájdeš aj plno teórie, tá ti poradí napríklad pri výbere toho správneho miesta na prvé rande.

Aplikácia ti ponúka pekné, jednoduché a prehľadné prostredie, v ktorom sa budeš vedieť ľahko orientovať. Na výber máš z troch druhov situácií: Rande, online konverzácia alebo klasická konverzácia vonku, v MHD či v obchodnom centre. Becomme je aktuálne dostupná pre Android a iOS operačné systémy úplne zadarmo. No na rozdiel od väčšiny neplatených aplikácií, ťa v tejto nebudú otravovať žiadne reklamy, čo je samozrejme tiež veľké plus.

DSCI1188

zdroj: becommeapp.com  Titulná foto: streetfightmag.com/adriansebastian.eu

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK