Prvá nekonferencia analytickej komunity v Bratislave

  • V sobotu 6. februára 2016 sa v Connecte môžeš nabudiť a vyzbrojiť vedomosťami pre svoju kariéru v digitálnej analytike, alebo naopak, zdieľať svoje skúsenosti a poznatky s ostatnými profesionálmi v rámci celosvetovo známeho formátu MeasureCamp. Účastníci majú vstup zadarmo, všetky náklady sú hradené zo sponzorských darov.
MeasureCamp SK_ cover TS
  • V sobotu 6. februára 2016 sa v Connecte môžeš nabudiť a vyzbrojiť vedomosťami pre svoju kariéru v digitálnej analytike, alebo naopak, zdieľať svoje skúsenosti a poznatky s ostatnými profesionálmi v rámci celosvetovo známeho formátu MeasureCamp. Účastníci majú vstup zadarmo, všetky náklady sú hradené zo sponzorských darov.

MeasureCamp je ne-konferencia o digitálnej analytike, ktorá sa uskutočňuje raz alebo dvakrát za rok. Podujatie býva v sobotu, teší sa otvorenej a zábavnej atmosfére a je bezplatné. V súčasnosti pripravujeme historicky prvý (a veríme, že nie posledný) MeasureCamp na Slovensku. Filozofia MeasureCamp je rovnaká bez ohľadu na miesto alebo krajinu konania. Hlavným cieľom podujatia je networking, výmena myšlienok a riešenie problémov pre mladé a rozvíjajúce sa odvetvie profesionálov.

Počas konferencie sa účastníci môžu dozvedieť o nových produktoch a funkcionalitách, zdieľať osvedčené postupy a diskutovať o kľúčových otázkach, ktorým čelí odvetvie. MeasureCamp je inkluzívny, nezáleží na tom, či si na začiatku svojho kariérneho rebríčka alebo bližšie k jeho vrcholu.

Začiatok MeasureCamp London 2015

Začiatok MeasureCamp London 2015, Zdroj: http://www.measurecamp.org/measurecampviwrap/


MeasureCamp si kladie za cieľ vybudovať robustnú a inkluzívnu komunitu digitálnych analytikov a prispieť k rozvoju jej členov.“ Prvý MeasureCamp sa konal v Londýne v septembri 2012 a zúčastnilo sa ho približne 110 návštevníkov. Podujatie zožalo veľký úspech a niektorí účastníci ho označili za ich najlepšiu konferenciu vôbec! Odvtedy sa MeasureCamp teší pravidelnému záujmu profesionálov nielen v Británii, ale aj bližšie k našim hraniciam. To sa potvrdilo aj pri nedávnom, historicky prvom MeasureCamp v Českej republike 12. septembra 2015, ktorému sa podarilo úspešne etablovať túto tradíciu aj v našich končinách. Naším cieľom je budovať na úspechu českých kolegov a podporiť rozvoj analytickej komunity aj u nás, na Slovensku.

Kto sa zúčastní na MeasureCamp?

Približne 100-150 profesionálov z oblasti online sveta so spoločným záujmom o digitálnu analytiku.Účastníci pricestujú zo všetkých častí Slovenska, ale aj Českej republiky, Veľkej Británie a ďalších krajín.

Sessions board MeasureCamp London

Sessions board MeasureCamp London, Zdroj: http://www.measurecamp.org/measurecampviwrap/

 

Čo je to ne-konferencia (unconference)?

Ne-konferencie sú navrhnuté tak, aby podporovali diskusiu a výmenu myšlienok a sú protikladom tradičných konferencií s pasívnou účasťou účastníkov. MeasureCamp je založený na diskusiách v menších skupinách na základe programu, ktorý bol zostavený účastníkmi. MeasureCamp tak dáva návštevníkom jedinečnú príležitosť rozvíjať sa a networkovať s kolegami, konzultantmi a dodávateľmi.

 

Ako vyzerá priebeh?

V Connecte máme štyri miestnosti a osem 30-minútových blokov medzi 10.00 – 17.00 hodinou. Účastníci, ktorí si želajú urobiť nejakú prednášku (session), si môžu vybrať svoj preferovaný čas a miestnosť, v ktorej bude ich session prebiehať. Na stene bude tabuľa, kde sa rozvrh prednášok určí na začiatku dňa. Je to vtedy vždy trochu chaotické, ale aj to je súčasťou MeasureCamp!

 

Kde získam lístky?

Lístky možno získať bezplatnou registráciou na http://bratislava.measurecamp.org/registration. Registráciu otvárame už po druhýkrát budúcu stredu, 20.1.2016 o 10:00 hodine, stredoeurópskeho času.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech