Slovenská značka oblečenia KERE v sebe nesie ducha Košíc

  • O vzornú reprezentáciu mesta Košice sa stará aj KERE.
kerecover
  • O vzornú reprezentáciu mesta Košice sa stará aj KERE.

KERE je lokálna streetwearova značka oblečenia. Tím stojaci za ňou sa snaží zvýšiť povedomie o Košiciach doma ale aj vo svete. Predovšetkým dávajú dôraz na kvalitu, lokálnu výrobu a originálny dizajn. KERE, ako popredný výrobca prémiového oblečenia a doplnkov na Slovensku je jednoducho značkou kvalitnej košickej produkcie. Dôkazom sú hrdí Košičania, ktorí prudukty neopozeraného dizajnu prezentujú nielen doma, ale aj za hranicami Slovenska.

ker

zdroj fotografie:facebook.com/keresk

Slovenská značka KERE má v ponuke 100% lokálne produkty. Na grafických návrhoch spolupracujú s poprednými košickými dizajnérmi. Taktiež sa snažia podporovať talentovaných a perspektívnych domácich umelcov a športovcov, ktorí reprezentujú ich rodné mesto. Patrí medzi ne aj Lenka Mandulová, košická longboardistka a členka KERE tímu, ktorá zbiera úspechy ako na domácej, tak aj zahraničnej scéne.

ker1

zdroj fotografie:facebook.com/keresk

 

Tradícia

Projekt KERE predstavuje potomka odevnej značky 12roll. Tradícia značky úspešne odštartovala v júli 2009 v Košiciach. Avšak partia ľudí stojaca za touto značkou sa venuje výrobe streetwareového oblečenia už od roku 2007.

 

Košický erb

ker4

zdroj fotografie:facebook.com/keresk

Košický erb je krásny a jeho výnimočnosť je zjavná hneď na prvý pohľad. Aj preto sa stal jedným z hlavných motívov značky. Oproti pôvodnému je však pozmenený, pôsobí štýlovejšie a má modernejší nádych.

 

Miestny projekt

kr

zdroj fotografie:facebook.com/keresk

Značke z východu sa úspešne darí obchádzať ázijskú a inú nekvalitnú výrobu. Oblečenie KERE je navrhnuté, ušité, potlačené a vyšité s láskou priamo na východe Slovenska.

 

Exkluzivita

get

zdroj fotografie:facebook.com/keresk

Značke záleží aj na tom, aby sa len tak ľahko nestala tuctovou a bezhodnotnou. Aj preto sa rozhodli vyrábať len prémiové kolekcie, ktoré sú v počte od 20 kusov v sérií. Vďaka tomu je zaručená exkluzivita a originalita pre každého, kto sa rozhodne nosiť a reprezentovať tento brand.

 

Kere Team

ker3

zdroj fotografie:facebook.com/keresk

Táto značka sa predovšetkým v Košiciach teší veľkej obľube. Za 7 rokov sa jej podarilo vybudovať dobré meno medzi ľuďmi. Tím stojaci za celým projektom KERE si to uvedomuje a ľuďom sa patrične odvďačuje. Založili KERE Team, ktorý podporuje talentovaných a perspektívnych domácich umelcov a športovcov. Patrí medzi nich napríklad Outbreak, Aron, Lukáš Adamec a iní.

zdroj:kere.sk zdroj titulnej fotografie:facebook.com/keresk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech