Slovenský Diagnose.me získal od investorov 800-tisíc eur!

  • Jeden z prvých slovenských startupov Diagnose.me naraisoval 800-tisíc eur.
Lukas_Alner-2
  • Jeden z prvých slovenských startupov Diagnose.me naraisoval 800-tisíc eur.

 

Firma naraisovala v prvom kole investícií pol milióna eur. A hoci patrí medzi najnádejnejšie slovenské startupy, pri hľadaní klientely sa trochu trápi. Preto Diagnose.me vstúpilo do druhého kola a získalo tak ďalších 800-tisíc eur.

Do projektu tak vstúpilo hneď niekoľko zaujímavých mien:

  • Boris Zelený, ktorý spolu s CEO Diagnose.me Lukášom Alnerom pred rokmi predal Zoznam.sk
  • Slovak Venture fund, resp. Neulogy Ventures
  • Hewor, za ktorým stojí Jozef Alaksa
  • Bealalaw, ktorý investoval do startupov Sli.do, Staffino či Droppie
  • Bridgestart ventures, za ktorým stojí Anton Zajac z Esetu a jeho syn Peter. Za sebou má investície napríklad do slovenského Sli.do, Sufio, Droppie a niekoľkých amerických startupov

Screen Shot 2015-12-10 at 16.13.41

Myšlienka Diagnose.me je skutočne výborná, no akoby jej v posledných mesiacoch dochádzal dych a prešľapuje na mieste. Práve nové impulzy a tieto peniaze môžu nádejný projekt opäť postaviť na nohy. Toto je predsa myšlienka, ktorá musí pokračovať.

Čo je Diagnose.me?

Najskôr detailne opíšete svoj zdravotný stav – symptómy, doterajšiu liečbu, apod. Zo siete svetovo uznávaných rádiológov si potom jedného vyberiete. Na základe jeho dostupnosti, vašich preferencií a samozrejme aj ceny (cca 50 – 200 eur). Všetci sú špičky vo svojom obore či už v Amerike, Ázii alebo Európe. V databáze Diagnose.me sa podľa oficiálnej stránke nachádza už viac ako 100 odborníkov. V treťom kroku uploadnete svoju lekársku dokumentáciu – röntgonové snímky, magnetickú rezonanciu, CT. Po istom čase (ten má každý lekár uvedený na svojom profile) vám príde správa s názorom daného odborníka. Jednoduché a účinné. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech