TECH SUMMIT. Najväčšia tech zoznamka na Slovensku predstaví nový pohľad na inovácie

  • Vieš prečo je nevyhnutné inovovať a ako digitálna ekonomika ovplyvňuje hospodárstvo krajiny? Návod, aby tvoja spoločnosť nezaostávala za inováciami, prinesie TECH SUMMIT v spolupráci so Startitup.
techsummit
  • Vieš prečo je nevyhnutné inovovať a ako digitálna ekonomika ovplyvňuje hospodárstvo krajiny? Návod, aby tvoja spoločnosť nezaostávala za inováciami, prinesie TECH SUMMIT v spolupráci so Startitup.

Dvojdňová konferencia TECH SUMMIT sa bude konať 11. – 12. mája 2016 v hoteli Holiday Inn Bratislava pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR. Jej súčasťou bude výstava zameraná nastrategické technológie v oblasti digital economy.

„Ak spoločnosti neinovujú, už dnes môže byť neskoro. Okolité štáty inovujú, žijeme doslova v dobe inovačnej revolúcie,“ povedal David Čajko, zakladateľ TECH SUMMIT Bratislava. „TECH SUMMIT predstaví inovácie v celej svojej šírke, teda nielen technické inovácie, ale aj inovácie v myslení, prístupe k spoluprácam či inovácie procesov. Konferencia prinesie odpovede na otázky, ako inovácie financovať, či je možné a ako byť pripravený na adaptačný cyklus, ktorý enormný nárast vývoja technológií prináša, tzn. inovatívne postupy v edukácii bežných ľudí, podnikateľov, ale aj vlády, best practice prezentácie implementácií nových technológií do firemných procesov,“ dodal.

techsummit-mat-one

foto: Tech Summit

 

Širokospektrálnosť tém zaručuje, že na konferencii si prídu na svoje okrem vývojárov, výskumníkov a technických pracovníkov aj investori, majitelia a riaditelia firiem či politici.

Hlavným cieľom je predstaviť nové technológie v celej šírke oblasti ekonomiky, ale aj v rámci „internetu vecí“, ktorých aplikácie výrazným spôsobom smerujú k možnej transformácii hospodárstva krajiny. V akejkoľvek oblasti ekonomiky, či ide o oblasť podnikania, marketingu, zdravotníctva, vzdelávania, alebo dopravy, sú potrebné inšpirácie nových technológií pri hľadaní riešení jedinečných situácií a problémov, s ktorými sa inovátori denne stretávajú.

„Summit si kladie za cieľ sprehľadňovať inovačný ekosystém na Slovensku, vytvárať think thank platformu pri implementácii nových technológií do priemyslu, postupne prispieť k budovaniu značky „Innovative Slovakia“ vo svete a byť najväčšou tech zoznamkou na Slovensku,“ povedal Čajko. Nezmeškajte štrnásť hodín inovácií a päťdesiat kvalitných spíkrov. Viac informácií nájdete na techsummit.sk.

techsummit

foto: Tech Summit

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech