Tinder každému zadarmo sprístupní prémiovú funkciu. Spojiť sa budeš môcť s kýmkoľvek na svete

  • Zoznamovacia aplikácia Tinder po novom, umožní každému používateľovi spoznať ľudí z ktoréhokoľvek kúta sveta
  • Bude to možné vďaka fukncii Passport 
tar
unsplash.com
  • Zoznamovacia aplikácia Tinder po novom, umožní každému používateľovi spoznať ľudí z ktoréhokoľvek kúta sveta
  • Bude to možné vďaka fukncii Passport 

Spoločnosť na svojom webe oznámila, že v súčasnosti platenú funkciu Passport ľuďom v týchto ťažkých časoch poskytne bezplatne. „Takže sa môžete pripojiť a hovoriť s ľuďmi kdekoľvek na svete.”

Passport budeš môcť zdarma používať od budúceho týždňa, pričom táto akcia potrvá do 30. apríla. „Služba Tinder’s Passport je v súčasnosti k dispozícii ako jedna funkcia v rámci predplatného služby Tinder Plus & Gold. Avšak v najbližších vydaniach pre iOS a Android, ktoré očakávame okolo 26. marca, bude funkcia Passport bezplatná pre všetkých,” oznámila spoločnosť na svojom webe. 

Pozri si aktuálnu mapu koronavírusu

zdroj: Tinder Pressroom

Tinder verí, že ľudia budú mať aj vďaka tomuto kroku lepšiu možnosť navzájom si radiť a pomáhať si, napríklad aj počas karantény. Vďaka funkcii Passport môžu používatelia vyhľadávať ľudí v ľubovoľnom meste na svete. 

Tinder pridal aj funkciu Travel Alert. Má chrániť LGBTI používateľov

Ako píše CNN, Tinder oznámil, že do aplikácie pridáva novú, nevšednú funkciu. Tá je zameraná na príslušníkov komunity LGBTI ľudí a má za úlohu chrániť ich. Služba je dostupná v 190 krajinách a v 40 jazykoch. Z toho existujú v takmer 70 z nich zákony namierené proti ľuďom s inou ako heterosexuálnou orientáciou. Tinder bude vedieť tieto krajiny automaticky rozpoznať a svojich používateľov na nebezpečenstvo upozorní.

Funkcia Travel Alert umožní príslušníkom LGBTI komunity zvoliť si viditeľnosť svojho profilu v krajinách, ktoré pre nich môžu predstavovať potencionálne nebezpečenstvo. Pokiaľ sa rozhodnú. že nechcú, aby ich mohli ostatní používatelia vyhľadať, stačí ak sa nastavia svoj profil ako neviditeľný. Tinder im, samozrejme, poskytne aj možnosť zverejnenia profilu.

Čítaj viac: Tinder bude varovať pred homofóbnymi krajinami. Nová funkcia chce chrániť LGBTI používateľov

Zdroj: Tinder

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech