Toto sú najkrajšie Airbnb byty v Bratislave!

  • Airbnb komunita v Bratislave rastie raketovým tempom, možností je čoraz viac. Od najlacnejších ubytovaní, ktoré sú vyslovene len o tom, aby si mal kde prespať, sa v Bratislave dostaneš aj k naozaj zaujímavým a sexy možnostiam.
Bratislava - aerial view
  • Airbnb komunita v Bratislave rastie raketovým tempom, možností je čoraz viac. Od najlacnejších ubytovaní, ktoré sú vyslovene len o tom, aby si mal kde prespať, sa v Bratislave dostaneš aj k naozaj zaujímavým a sexy možnostiam.

Ešte v novembri minulého roka som ti predstavil niekoľko možností v rámci celého Slovenska, kde som ocenil mnohé zaujímavé miesta, no zároveň aj skritizoval niekoľko nenažrancov. Ale ako je na tom špecificky Bratislava?

Ak by som mal niekde v Bratislave prespať a mal by som neobmedzený budget, určite by som si vybral z tohoto zoznamu:

Eurovea Secret

Screen Shot 2016-03-25 at 11.14.53

Áno, toto ubytovanie som ocenil už v predchádzajúcom článku, no keby tu chýbalo, mal by som výčitky. Tento apartmán v rámci Eurovea patrí medzi to najsexy a najluxusnejšie, čo Bratislava celkovo ponúka. V rámci Airbnb nič lepšie nenájdeš. Aby som tu ale nemazal med okolo úst, nie každému musí takáto možnosť vyhovovať. Eurovea Secret je o luxuse, niekto však možno viac ocení duch domova. Koniec koncov, to je to, čím je Airbnb špecifické. A ten tu zrejme nenájdeš. Noc ťa so všetkými poplatkami vyjde na 143 eur a zmestia sa tu dve osoby.

 

RIVER-FRONT

Screen Shot 2016-03-25 at 11.16.29

Moja kreatívna duša pri pohľade na fotky zaplesala. Výhľad na Dunaj, žiarivé farby a nenásilný luxus. Toto je v zozname môj osobný favorit. Thomas, ktorý tento byt hostuje, si navyše dal aj záležať na kvalitných fotkách, čo vytvára ešte lepší dojem. Budem totiž úprimný, niektoré byty, ktoré v tomto zozname mohli byť tu chýbajú práve kvôli otrasnej prezentácií. Cena za noc v tomto apartmáne pre jedného je 117 eur, pre dvoch 152 eur. To je drobné sklamanie, keďže som zástanca toho, aby mali apartmány jednotnú cenu pre akýkoľvek počet osôb, nech už v ňom spí kto chce.

 

Ambiente Jacob Bratislava

Screen Shot 2016-03-25 at 10.59.29

Oto a Ivana zjavne zobrali Airbnb ako podnikanie vo veľkom – v zozname možností sa ich fotografia zobrazovala snáď v polovici prípadov. Táto dvojica má po celej Bratislave desiatky apartmánov, ktoré sa však podobajú ako vajce vajcu. Možno že mi takéto podnikanie nie je extra sympatické, no predsa som z ich ponúk vybral jednu možnosť, ktorá mi prišla najútulnejšia. Ambiente Jacob je zariadené podľa feng shui (ak ti na tom záleží) a ponúka všetko podstatné. Navyše patrí k lacnejším možnostiam v našom zozname, Apartmán ťa na noc bude stáť 91 eur a zoberieš sem aj frajerku.

 

Good vibe studio

Screen Shot 2016-03-25 at 11.03.34

Dobré ubytovanie nemusí byť drahé. Good vibe studio nie je o luxuse, skôr práve o tom duchu, ktorý Airbnb má ponúkať. Dvaja tu za noc zaplatíte 72 eur, za ktorú dostanete skvelú atmosféru a veľmi dobre nadizajnovaný priestor. Toto miesto má obrovské množstvo pozitívnych recenzií a zabookovať si tu noc nie je vôbec jednoduché. Aj to je dôkaz, že na Airbnb naozaj všetky hľadajú predovšetkým toho zvláštneho ducha, ktorý zdieľanie apartmánov ponúka. Veď predsa vždy by sa človek mohol ubytovať radšej v hoteli.

Airbnb sa mení

Všímam si, že na Airbnb sa snaží presadiť čoraz viac podnikateľov, listovať svoje ponuky začínajú už aj prvé menšie hotely. Airbnb však nikdy nebolo o tom, čo jasne prezrádza aj popularita jednotlivých bytov. Tak ako v boji Uber vs taxikári, tak aj v boji Airbnb vs hotely totiž vyhráva práve ten ľudský prístup.

image_1447318356

Nemáš ešte účet na Airbnb? Zaregistruj sa cez tento odkaz a získaj 18 eur na svoj prvý trip.

 

foto: airbnb

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech