TrackTest: Ako ste na tom s angličtinou?

  • V dnešnej dobe je znalosť druhého jazyka, vo väčšine prípadov angličtiny, doslova nutnosťou. Veľa zamestnávateľov kladie ako základnú podmienku prijatia na tú-ktorú pozíciu ovládanie cudzieho jazyka. A ako ste na tom vy? Poznáte svoju úroveň angličtiny?
image_1398620107.jpeg
  • V dnešnej dobe je znalosť druhého jazyka, vo väčšine prípadov angličtiny, doslova nutnosťou. Veľa zamestnávateľov kladie ako základnú podmienku prijatia na tú-ktorú pozíciu ovládanie cudzieho jazyka. A ako ste na tom vy? Poznáte svoju úroveň angličtiny?

 

Otestujte sa s TrackTest!

 Startup TrackTest ponúka ideálne riešenie pre kontinuálne meranie zlepšovania angličtiny zamestnancov a študentov. Zakladateľom je Braňo Pokrivčák a startup existuje od roku 2012. Klientelu získal naozaj bohatú. Sygic, Volkswagen, Profesia, Ryanair, Tesco, Markíza, DHL a mnohé ďalšie firmy využívajú TrackTest na testovanie svojich zamestnancov. Celkovo ho na Slovensku aktívne využíva zhruba 50 spoločností. Rozšírený je však aj celosvetovo – od Brazílie až po Východný Timor.  

 

Ako TrackTest funguje?

Ide o jednoduchý princíp: prihlásite sa na stránku TrackTestu ako jednotlivec alebo firma. Ak ste jednotlivec, vyberiete si svoju doterajšiu úroveň angličtiny, na ktorú si trúfate, a spustíte test. Test sa skladá z troch častí: gramatika, čítanie, počúvanie. Na konci získate vyhodnotenie, a tak zistíte svoje nedostatky. Prehľadné hodnotenie jednotlivých častí vám ukáže, v čom sa potrebujete ešte zlepšiť.

Už budete vedieť, akú úroveň jazyka si môžete napísať do životopisu. Ak si test po určitom čase zopakujete znova, môžete výsledky porovnávať. Tie z predošlých testov sa totiž ukladajú v osobnom profile. Dobrý spôsob ako sa nakopnúť a zlepšiť sa, nie? 

Rozmýšľate nad jazykovou školou a neviete, ktorý kurz zvoliť? Online test cez TrackTest vás nasmeruje objektívne a nezávisle od posúdenia lektora či školy.

 

 

Pre firmy ponúka TrackTest úsporný spôsob vzdelávania a testovania zamestnancov. Zamestnávateľ pošle pozvánku na test do emailovej schránky zamestnanca, ten sa otestuje a jeho výsledky sa zaradia do tabuľky medzi ostatných zamestnancov. Firmy tak majú prehľad o každom vykonanom teste a o histórii zamestnancov, ktorých rozďeľujú do tried podľa úrovne výsledkov.

Stále viac začína prevládať hodnotenie podľa univerzálneho Spoločného referenčného rámca (SERR). Ten využíva aj TrackTest.

Test prebieha online, nie je potrebná žiadna zdĺhavá inštalácia a TrackTest poskytuje neobmedzený počet testov. 

Ceny sú prijateľné aj pre malé podniky – za 119€ na rok získa firma online testovanie pre 20 užívateľov. Myslím, že v tomto prípade je to veľmi dobrá a návratná investícia.

 

 

Zdroj: tracktest.eu

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech