Už sa začína šepkať o novom iPhone 6S

  • Sú to len štyri mesiace od začiatku predaja nového iPhonu 6 a jeho ďalšia generácia iPhone 6S je už na pomaly, ale isto na ceste.
image_1421788907.jpeg
  • Sú to len štyri mesiace od začiatku predaja nového iPhonu 6 a jeho ďalšia generácia iPhone 6S je už na pomaly, ale isto na ceste.

 

Podľa taiwanského webu TechNews, by nový iPhone 6S mal byť vybavený dvojnásobnou pamäťou, čo je síce drobný detail, ktorý ale môže výrazne ovplyvniť výkon nového iPhonu 6S. Medzi ďalšie rumors patrí napríklad zdokonalený fotoaparát, či novinkou by mali byť aj rôzne ovládacie gestá, podobné ako sme mohli vidieť na predstavení Apple Watch.

 

 

Takže teraz trochu konkrétnejšie. IPhone 6S by mal prísť s 2GB pamäte RAM, oproti 1GB v iPhone 6. Toto by malo vylepšiť celkový multitasking zariadenia, takže spúšťanie a prepínanie aplikácií by sa malo výrazne zrýchliť. Aj tak to však nie je nič prevratné, nakoľko niektorý noví konkurenti s Androidom poskytujú už 4GB RAM.

 

 

Špekulácie ďalej potvrdzujú aj to, že skok z iOS 8 na iOS 9, by mal byť oveľa väčší, ako tomu bolo pri prechode z iOS 7 na iOS 8. Takže z toho sa dá predpokladať, že nový iOS 9 by mal priniesť a väčšie množstvo nových funkcií. Medzi najhorúcejšie novinky, ktoré sa Apple v krátke dobe chystá uviesť na trh patria však Apple Watch. Tak ako je zvykom u Apple, nové iPhony sú predstavované vždy v septembri, takže najbližšie mesiace nám zostáva už len čakať.

 

zdroj: TechNews

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech