Vďaka radám od experta nakopneš výkon svojho mozgu na vyššiu úroveň

Hosťom podcastu je Adam Česlík z projektu Rise By Performance, ktorý ti prezradí, ako si nakopnúť myseľ a radikálne zvýšíť svoju mentálnu výkonnosť. Adam sa venuje biohackingu, optimalizácii fyzického stavu a mentálnej výkonnosti. V skratke, Adam pomáha svojim klientom, ako zvýšiť sústredenie a výkon svojho mozgu.

Veľkou témou rozhovoru je spánok, bez ktorého náš mozog nevie fungovať. Adam vraví, že jedným trikom dokážeš zlepšiť biorytmus a dožičiť hlave aj telu potrebný oddych. Ako si správne upraviť prostredie spálne a ktoré veci sú pre kvalitný spánok najdôležitejšie? Adam Česlík vraví, že výsledky sa dostavia už po týždni. Vďaka tomu sa budeš ráno budiť oddýchnutý a môžeš sa plne sústrediť na prácu a potrebné veci.

Mozog je najkomplexnejší orgán v ľudskom tele a potrebuje aj správne živiny, aby dobre fungoval. Čo by si mal jesť, ako to dávkovať a ktoré suplementy a doplnky výživy sú pre riadiace centrum tela najpotrebnejšie? Čas pandémie je pre zmenu biorytmu vhodný, nakoľko nie toľko možností, ako tráviť čas po nociach vonku a tak sa môžeš sústrediť na zlepšenie svojej životosprávy, ktorá povedie k efektívnejšiemu a výkonnejšiemu fungovaniu tvojho mozgu a mentálnej energie.

To všetko a oveľa viac sa dozvieš v podcaste Hacker zdravia s Markom Zelmanom.

  • 24 hod
  • 48 hod
  • 7 dní