5 certifikovaných online kurzov za 10 eur, ktoré zviditeľnia tvoje meno

  • Priprav sa na svetovo uznávané skúšky pomocou kurzov v hodnote niekoľko desiatok eur, ktoré môžeš mať teraz len za 10 eur. Na zobrazenie zľavy nezabudni použiť promokód TBD.
kaj
pexels.com
  • Priprav sa na svetovo uznávané skúšky pomocou kurzov v hodnote niekoľko desiatok eur, ktoré môžeš mať teraz len za 10 eur. Na zobrazenie zľavy nezabudni použiť promokód TBD.

Profesionálna certifikácia PMI

Vo svete, ktorý je čoraz viac projektový, zaručujú profesionálne certifikácia PMI, že si pripravený splniť požiadavky projektov a zamestnávateľov po celom svete.

Vďaka certifikáciám PMI, môžeš pracovať prakticky v každom odvetví, kdekoľvek na svete a s akoukoľvek metodikou pre projektové riadenie.

foto:udemy.com

Schopnosť riadiť projekty je jedna z najdôležitejších, po ktorej siahajú organizácie a jej význam neustále rastie – jedna pätina svetového HDP alebo viac než 12 biliónov USD sa ročne minie na projekty. Projektový manažment ovplyvňuje strategickým spôsobom 64% organizácií vo svete. Preto sa oplatí venovať trochu svojho času a energie do prípravy na túto hodnotnú skúšku. Tento kurz ti s tým pomôže a citeľne  ti uľahčí cestu za certifikátom

Zľava z 200 € na 10 €

 

Staň sa certifikovaným developerom Oracle SQL

V dnešnej dobe veľmi veľa spoločností uprednostňuje databázu Oracle pre jej výkon, škálovateľnosť a v neposlednom rade bezpečnosť. Oracle je určený pre všetky typy podnikov, a teda ponúka malým aj  stredným podnikateľom rýchlu a jednoduchú inštaláciu a rozsiahle nástroje na jej manažment.

foto:udemy.com

Veľkým spoločnostiam zase poskytuje rozšírené možnosti, ako napríklad dôležitý clustering. Oracle je taktiež nasaditeľný na všetkých významných platformách, ako sú UNIX, Windows a Linux. Jeho dôležitosť je preto jasná, ako aj význam SQL Oracle developerov, staň sa ním aj ty.

Zľava z 200 € na 10 €

 

Naučiť sa Linux za 5 dní nie je sci-fi

foto:udemy.com

Linuxové jadro je jadro slobodného operačného systému unixového typu. V roku 1991 ho začal vyvíjať Linus Torvalds, ale následne sa pridali tisíce programátorov z celého sveta. Pôvodne bolo napísané len pre procesory architektúry i386, ale postupne bolo portované na mnoho ďalších platforiem. Ak chceš vedieť, čo všetko sa skrýva za pojmom Linux, tento kurz ti to za pár dní ujasní.

Zľava zo 195 € na 10 €

 

Zvládni The Unity Certified Developer Exam a odlíša sa od davu

The Unity Certified Developer Exam bol navrhnutý tak, aby overil a potvrdil základné zručnosti, ktoré musíš mať pri vytváraní hry s Unity. Ide o pomerne náročnú skúšku, vďaka čomu je jej hodnota na pracovnom trhu veľmi vysoko cenená.

foto:tim.bai.uno

Tento kurz je zložený podľa jednotlivých tém, ktoré ťa počas skúšky k nadobudnutiu certifikátu neminú. Každá prednáška zodpovedá vybranej otázke z testu, preto by ťa nemalo nič prekvapiť. Poradie informácií v kurze je pritom usporiadané podľa logického poradia, ako by si sa mal jednotlivé veci učiť a nie striktne podľa poradia otázok.

 

Zľava zo 195 € na 10 €

 

Získaj certifikáciu od Medzinárodného vzdelávacieho inštitútu pre priamy predaj

Certified Network Marketer (CNM) je profesionálny certifikát pre marketérov a ľudí zaoberajúcim sa priamym predajom. Ak patríš medzi ctižiadostivých podnikateľov, ktorí chcú z predaja vyťažiť maximum z tohto kurzu si určite odnesieš veľa.

foto:udemy.com

Prevládajúcou formou priameho predaja je sieťový marketing, v ktorom existujú dve príležitosti. Prvou je príležitosť získať príjem z priameho predaja a z vybudovanie zákazníckej databázy. Druhou je podnikateľská príležitosť na vytvorenie marketingovej siete, pri ktorej budete dostávať provízie z predaja viacerých úrovní. Práve z tohto dôvodu sa zvykne nazývať aj sieťovým alebo viacúrovňovým marketingom. Ak sa chceš stať v tejto oblasti ostrieľaným profíkom, tento kurz predstavuje skvelý začiatok.

Zľava z 95 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech