5 kurzov, ktoré odštartujú tvoju kariéru v IT, teraz za 10 eur

  • Od dnes štartuje online festival online štúdia, vďaka ktorému máš do 26.5.2017 možnosť získať tie najprestížnejšie kurzy na Udemy.com len za 10 eur. Jediné, čo potrebuješ, je zadať promokód LEARNFEST a kurzy za niekoľko desiatok eur získaš za zlomok ceny.
offffff
pexels.com
  • Od dnes štartuje online festival online štúdia, vďaka ktorému máš do 26.5.2017 možnosť získať tie najprestížnejšie kurzy na Udemy.com len za 10 eur. Jediné, čo potrebuješ, je zadať promokód LEARNFEST a kurzy za niekoľko desiatok eur získaš za zlomok ceny.

Java Masterclass, ktorú všetci hľadajú

Nemáš žiadne predchádzajúce skúsenosti s programovaním? Zároveň však z každej strany počúvaš a vnímaš, že na trhu sú stále najžiadanejším „tovarom“ programátori? Nie si sám. Mnohí by sa chceli naučiť aspoň základy a vyprodukovať aspoň jeden riadok kódu. Kde však začať? Internet je plný kurzov a aplikácií sľubujúcich modré z neba.

foto:udemy.com

My ti hľadanie uľahčíme. Vybrali sme pre teba kurz Java 8, do ktorého sa zapísalo viac ako 90-tisíc študentov. Vyše 5 tisíc 5-hviezdičkových hodnotení hovorí za všetko. Pusti sa do Javy ešte dnes.

Zľava z 195 € na 10 €

 

Zvládni Agular 4 od začiatku

foto:udemy.com

AgularJS je javascriptový webový framework, ktorý sa zameriava na tvorbu single-page aplikácií. Tieto aplikácie sú tvorené pomocou HTML kódu, do ktorého sú vložené špeciálne formátované značky, ktoré určujú, aké operácie, či dáta majú byť na dané miesto vložené. Ak chceš zistiť, čo všetko sa skrýva za Agular 4, tento kurz ti v tom výrazne pomôže a dá ti predpoklady aj na získanie lákavých jobov.

Zľava z 190 € na 10 €

 

Najkomplexnejší kurz pre vývojárov

Tento kurz je jediný, ktorý potrebuješ na získanie potrebných vedomostí a zručností pre vývoj webových aplikácií. Ide o jeden z najkomplexnejších kurzov na trhu. Je to pritom jediný online kurz, ktorý vyučuje profesionálny inštruktor bootcampu.

foto:udemy.com

Predchádzajúce 2 programy bootcampov, ktoré tento inštruktor vyučoval stáli 14 a 21 tisíc dolárov. Tento kurz je rovnako efektívny, ale s úplne novým obsahom a za zlomok ceny.

Zľava z 200 € na 10 €

Škola vývoja hier pre začiatočníkov

Unity 3D je fantastická platforma pre každého, kto sa chce naučiť vytvárať hry. Umožní ti vyvinúť hry naozaj vysokej kvality. Hry môžeš začať vytvárať pre Windows, MacOS, iOS, Android a Web a to všetko len vďaka jednému zdroju. Zapojiť sa môžeš aj v prípade, že si úplný začiatočník, všetky princípy kódovania hry sa naučíš počas online kurzu.

Zľava z 195 € na 10 €

 

AWS certifikát, s ktorým sa staneš žiadaným na trhu práce

Amazon okrem toho, že prevádzkuje e-shop, má pod sebou aj datacentrá po celom svete. Nie je pritom ani zďaleka malým hráčom – je väčší ako traja najväčší konkurenti dohromady. Nejde o žiaden hlúpy hosting, ale skutočný cloud. Prenajímajú sa tu stavebné bloky, z ktorých sa následne vytvára vlastná infraštruktúra.

foto:udemy.com

Amazon Web Services ( AWS) Certification sa rýchlo stáva „must-to-have“ pre všetkých profesionálov v IT, ktorí pracujú so systémom AWS. Tento kurz je navrhnutý tak, aby ti pomohol zložiť skúšku AWS a pridruženú skúšku Certified Solutions Architect (CSA), dokonca aj keď si úplný začiatočník.

Zľava z 180 € na 10 €

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech