Český startup s lacnými letenkami: Skypicker rastie do svetových rozmerov!

  • Ak si doteraz nepoznal Skypicker, okamžite to musíš napraviť.
image_1445598909.jpeg
  • Ak si doteraz nepoznal Skypicker, okamžite to musíš napraviť.

 

Ak existuje lepší vyhľadávač leteniek ako brnenský Skypicker, sem s ním. Používam síce ešte aj skyscanner.net, no na Skypicker to jednoducho nemá. Na veľkej mape si vyberieš odkiaľ, vyberieš si kam a dostaneš toľko možností, že by si nevybral snáď len blázon. Ak potrebujem niekam letieť, Skypicker je jasná voľba.

 

 

Zjavne nie som jediný, kto na adresu tohoto projektu nešetrí chválou. Podľa posledných čísel rastie Skypicker neuveriteľným tempom – v priebehu roka vzrástli tržby o šialených 2093%! Denný obrat spoločnosti sa pohybuje okolo 500.000 eur a len z augusta na september vzrástli tržby z približne 7 miliónov eur na 11 miliónov eur! Takýto šialený rast nezažíva len tak hocikto.

 

Jedným z dôvodov takéhoto úspechu môžu byť aj rýchlo sa rozvíjajúce trhy v Ázií a Pacifiku.

 

 

„Tamojšie trhy sa rozvíjajú veľmi dynamicky. Z roka na rok zaznamenali skokový nárast nielen v počte odbavených cestujúcich, ale tiež v ponuke možných kombinácií letov. V ázijsko-pacifickom regióne sme tak posilnili počtom letov aj nových aeroliniek, aby sme dokázal držať krok s dopytom trhu,“ vysvetlil v tlačovej správe CEO Skypickeru, Oliver Dlouhý.

 

Skypicker údajne zvažuje, že by svoje akcie ponúkol na burze. To postavilo do pozoru viacero zvedavých investorov, ktorí by do nádejného projektu veľmi radi investovali nejaké tie milióny. Skypicker má jednoducho obrovský potenciál a všetci to dobre vidia. Dá sa očakávať, že by sa po nich len tak zaprášilo. A ja by som zrejme nejaké to euro investoval tiež. Prečo nie, takto si predstavujem nákup leteniek v roku 2015!

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech