Gettpal pokračuje v úspešnom raste: Predstavujeme službu Gettpal Gold!

  • Gettpalu sa v posledných mesiacoch mimoriadne darí, na stránke sa objavuje jedno podujatie za druhým a počet členov sa zvyšuje po stovkách, Napriek tomu nezabúda tím na tých, ktorí túžia po spoločnosti tiež, no možno nie sú tak technologicky zdatní.
840b4a44-bf09-48fd-8066-c021eae58b30_560_420
  • Gettpalu sa v posledných mesiacoch mimoriadne darí, na stránke sa objavuje jedno podujatie za druhým a počet členov sa zvyšuje po stovkách, Napriek tomu nezabúda tím na tých, ktorí túžia po spoločnosti tiež, no možno nie sú tak technologicky zdatní.

Názov Gettpal Gold možno evokuje, že sa jedná o prémiovú službu, no ide o skupinu určenú pre seniorov a dôchodcov nad 50 rokov, ktorí sa chcú medzi sebou zoznámiť a zažiť niečo spoločne. Keďže však Gettpal funguje ako komunita na Facebooku (mobilná aplikácia je vo vývoji), nutnosťou je vlastniť facebookový účet. Neviem si úprimne predstaviť, nakoľko je toto prekážkou, keďže jedna moja babka na Facebooku zarezáva, kým moji dedovia nevedia, čo je počítač, ale verím, že svoju cieľovku a skupinu si to nájde.

12417944_226880070983554_8961033600177839640_n

Koniec koncov, iniciatíva je teraz aj na tebe. Ak chceš svojim starým rodičom dopriať trochu novej iskry do života, nemal by si váhať. Založ im Facebook a ukáž im Gettpal Gold. Možno im zmeníš život.

„Už dlhšie sme mali v pláne spustiť okrem Gettpal Praha aj Gettpal Gold Bratislava pre aktívnych ľudí v zlatom veku 50+. Inšpirácia prichádza od našich rodičov, známych či kolegov. Častokrát, keď ľudia dosiahnu určitý vek alebo sa stanú dôchodcami v neskoršom veku, tak konečne majú čas, ale napriek tomu sú často sami. Strácajú kontakt s okolím, strácajú poslanie a akoby sa niekedy stali „nepotrebnými“. A tak by to určite nemalo byť. Preto by sme radi spustili pilotný projekt Gettpal Gold Bratislava v rámci ktorého sa budeme snažiť zapojiť týchto ľudí do diania, spájať ich a pripravovať pre nich zaujímavé eventy,“ píše zakladateľ Róbert Uhrín na stránke Gettpalu.

portrait-na-vizitku

Čo je Gettpal?

Gettpal je o spájaní ľudí, radosti, priateľstve a šťastí.

Žijeme v uponáhľanej a hektickej dobe. Sociálne siete a informačné technológie nás dostávajú k našim blízkym na dosah 1 kliku, ale paradoxne nás častokrát viac izolujú ako spájajú.

Zmyslom Gettpalu je ponúknuť ľuďom možnosť voľby… ak nechceme byť sami, tak nemusíme. Vždy sa nájde niekto na svete, kto má čas a rovnakú chuť robiť to isté čo my.

Zároveň sa tak navrátime k sebe. Je oveľa lepšie zažívať reálny život, vidieť priateľovi do očí a porozprávať sa naživo, ako byť doma sám a písať si cez Facebook.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK