Google pluginy pre profesionálnych fotografov sú odteraz zadarmo

  • Ak si tiež veľkým fanúšikom fotografovania, táto správa ťa poteší aj obdarí zároveň. Počul si už niekedy o Nic Collection? Sada profesionálnych pluginov od Google, ktoré si mohol pôvodne získať za 149$ je odteraz zadarmo!
Screen_Shot_2016-03-25_at_13.05.45.0.0
  • Ak si tiež veľkým fanúšikom fotografovania, táto správa ťa poteší aj obdarí zároveň. Počul si už niekedy o Nic Collection? Sada profesionálnych pluginov od Google, ktoré si mohol pôvodne získať za 149$ je odteraz zadarmo!

Google sa rozhodol úplne zahodiť pôvodne nemalú cenu Nic Collection, sadu siedmich desktop pluginov určených pre pokročilých fotografov, a to zo $149 na nulu. Nic Collection sa po prvý raz dostala pod správcovstvo Google, keď kúpili nemeckého vývojára Nik pre applikáciu mobilného editovania s názvom Snapseed. Google neskôr znížil cenu zo $499.95 na $149.

hdr-efex-pro_indoor-1

foto: google

Nik Collection sada sa odvtedy rozrástla zo šiestich pluginov na sedem. Sada obsahuje tieto pluginy : Analog Efex Pro (efekt klasického fotoaparátu na dosah ruky), Color Efex Pro (obsiahla sada filtrov na úpravu farieb, retušovanie a tvorivých efektov), Silver Efex Pro (pre milovníkov čiernobielych fotografií), Viveza (umožňuje selektívne nastavenie farby a tónov tvojich snímok bez komplikovaných úkonov a selekcií), HDR Efex Pro (z bežnej snímky prejdi rovno na umeleckú – objav čaro a plný potenciál HDR fotografií), Sharpener Pro (zvýrazni skryté detail s možnosťou profesionálneho doostrovania obrazu), a Dfine (nástroj na retuš šumu digitálnych fotografií), z ktorých všetky fungujú v programoch Photoshop, Lightroom a Aperture.

nik

foto: redakcia

Svoju sadu Nik Collection môžeš dostať TU, a každý, kto si sadu v roku 2016 kúpil v hodnote $149, dostane peniaze automaticky späť .

Tento krok spoločnosti Google prezádza, že asi nemajú záujem naďalej podporovať ďalší vývoj Nik softvéru mimo svojej aplikácie Snapseed. Ale, zadarmo je predsa zadarmo.

Neváhaj už ani chvíľu a vyskúšaj, ako sa Nic Collection pozdáva tebe. Nemáš čo stratiť a v konečnom dôsledku si môžeš povedať, že si ušetril  $500, čo bola počiatočná cena tejto slušnej výbavy. Urob to skôr, ako si to Google rozmyslí.

Zdroj: theverge, zdroj titulnej fotografie: google

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech