Hľadáš jedinečný darček na Vianoce? Čo tak drevené hodinky

  • Drevené hodinky sa stávajú čoraz populárnejšími
  • S týmito celkom určite vynikneš z davu
nicc
waidzeit.sk
  • Drevené hodinky sa stávajú čoraz populárnejšími
  • S týmito celkom určite vynikneš z davu

Vianoce sú čarovné obdobie, na ktoré sa všetci celý rok tešíme. Zakončenie kalendárneho roka sa, ako je už zvykom, nesie v znamení osláv, darčekov a času stráveného s našimi najbližšími. Čas s rodinou je to, čo počas roka častokrát kvôli pracovným povinnostiam zanedbávame. Počas sviatkov sa preto snažíme naplno venovať tým, ktorých máme najradšej. Vianoce sú obdobie, kedy je našou najväčšou ambíciou to, aby bolo všetko dokonalé. Dokonalá vianočná výzdoba, krásny voňavý stromček, výborné vydarené sviatočné jedlo, no a v neposlednom rade aj dokonalé vianočné darčeky. Každý chce potešiť svojich milovaných darčekom, o akom snívali po celý rok.

Darčeky, ktoré niektorí z nás zháňajú už od septembra, nás vedia pekne potrápiť. Jeseň je ideálny čas, kedy by sme mali začať zisťovať, čo si naši blízky prajú a čo dúfajú, že nájdu pod stromčekom. Nikto predsa nechce sklamať svojim darčekom. Stáva sa však, že naši blízky si neprajú pod stromček nič. My ich však samozrejme chceme niečím obdarovať a prekvapiť ich. Aby to však bolo príjemné prekvapenie musíme nájsť ten správny darček. A vybrať ideálny darček môže byť naozaj náročné. Najmä ak ide o náročného človeka, ktorému darček chceme venovať.

Máme však tip na univerzálny darček, ktorý poteší rovnako každého. Či už uvažujete nad darčekom pre manželku, brata, či dcéru. Myslíte, že neexistuje ideálny darček pre všetky vekové kategórie? Potom asi ešte nepoznáte rakúsku značku Waidzeit. Drevené hodinky najrôznejších tvarov a odtieňov z tých najkvalitnejších surovín. Pravé drevo spracované do podoby štýlových hodiniek. Krásne drevené náramkové hodinky sú darček, ktorý zaručene poteší všetkých. Tak čo, súhlasíte s nami?

Pravé kvalitné drevo z horskej oblasti Enštál z rakúskych Álp je spracovávané do posledných detailov jedinečnou ručnou prácou, pokiaľ z neho nevzniknú unikátne drevené hodinky. Waidzeit je rodinná značka založená na tradícii. Hodinky z dreva sú nadčasové módne doplnky, ktoré okrem dokonalého dizajnu nesú so sebou aj kus histórie a pútavého príbehu. Práve to je dôvod, pre ktorý potešia všetky vekové kategórie. Každý si na nich nájde to svoje, čo ho očarí. Či už pôjde o detailne prepracovaný krásny dizajn alebo o príbeh. Drevené hodinky si zamiluje každý.

Chystáte sa obdarovať vášnivého vinára, či vinárku? Potom sa zamerajte na kolekciu hodiniek Barrique. Ide totiž o unikátne modely hodiniek, ktoré sú vyrobené z barikových vínnych sudov. V týchto dubových sudoch ešte pred časom dozrievalo kvalitné francúzske víno. O tom, že jemné fialkovo-bordové ryhy v jedinečne ľahkom dreve zostali na drevených hodinkách zachované Vám asi hovoriť nemusíme.

Hodinky Waidzeit sú vyrobené z rôznych odrôd dreva. Najčastejšie ide o drevo z orechu, javoru, či drevo borovici limbovej. Dámske drevené hodinky aj pánske náramkové hodinky sú vyrábané v najrôznejších kombináciách tak, aby si vybral skutočné každý. Medzi najobľúbenejšie patrí kombinácia dreveného ciferníku s koženým alebo lodénovým remienkom. Lodén je prírodná textília, ktorá je veľmi pohodlná a navyše vyzerá štýlovo a zaujímavo.

Prezrite si celú ponuku drevených hodiniek a môžete si byť istý, že darčeky od Waidzeit urobia Vaše Vianoce ešte čarovnejšie a ešte krajšie, ako tie predchádzajúce. O jedinečný dizajn sa postará aj gravírovanie, ktorým môžete odovzdať odkaz či venovanie.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech