Hub Bratislava experimentuje

  • Michal Rusek a jeho Hub Bratislava sa pustil do jedinečného projektu. Po prvých úspechoch so svojim Hubom, kde ponúka kancelárske priestory a coworking space, vytvoril prvý doslova "Future office".
image_1411572752.png
  • Michal Rusek a jeho Hub Bratislava sa pustil do jedinečného projektu. Po prvých úspechoch so svojim Hubom, kde ponúka kancelárske priestory a coworking space, vytvoril prvý doslova "Future office".

Hub Bratislava sa ako coworkingové centrum rýchlo etablovalo a kancelárie sa plnia. Čo sa však tak ľahko nenaplní je Michalová chuť experimentovať s novými vecami. „Keďže žijeme v roku 2014, chcem aj naše kancelárie posunuť opäť o krok ďalej. Klasické kancle sú síce stále žiadané, chceme však vyskúšať niečo úplne nové“. Trend v zahraničí je robiť z officu nie len working place, ale súčasne aj priestor na zábavu a oddych. Preto prináša Hub Bratislava absolútnu novinku do Bratislavy s názvom „Future office“

Radi meníte miesto pôsobenia? Ak áno, tak ste museli už počuť názov „Free domček“? Jednoduchý predfabrikovaný modul s 95 percentným podielom dreva, je absolútnym hitom vo svete (a to nie len na bývanie). Michal sa pustil do experimentu a chce tieto domčeky ponúkať ako office 21. storočia. Ak stále čítate o brutálnych kanclelárskych priestoroch Googlu, Eventbritu, či AirBnB, tak sa možno práve pozeráte na budúcnosť začatú práve na Slovensku.

 

Future office je nový „crazy“ projekt, ako ho volajú chalani z Hubu. „Ak vás už omrzel klasický office a chcete vyskúšať niečo úplne nové a netradičné, je pre vás Future office presne to pravé“, hovorí Michal. Čo je teda také úžasné na takomto office? 

„Prvá výhoda je, že ho môžete mať doslova kde chcete. Free domček je premiestniteľný kam len budete chcieť. Stačí ho naložiť na kamión a ide sa kam si poviete, stačí mať len vhodný pozemok. Za ďalšie, keď skončí pracovná doba, je domček bezproblémovo aj obývateľný ako klasický malý domček. Do roboty to nemusíte mať vôbec ďaleko a slovo zápcha sa stane cudzím slovom :)“. 

Kto by nechcel mať kancel v zelenej záhradke, kde si po práci môže isť ugrilovať chutný steak? A toto všetko kvázi v centre Bratislavy? Future office vám toto všetko ponúkne. Okrem úžitkovej plochy, ktorá začína od 25 m2 na vás čaká záhradka s celkovou rozlohou 750 m2. Cez deň office, večer miesto na oddych. A čo ak chcete rozšíriť váš office? 

No problem, pristaviť ďalší Free domček nie je absolútne problém, pokiaľ to pozemok dovolí, môžete mať takto aj 10 domčekov. Future office má všetko, čo by ste vo vašom pracovnom živote mohli potrebovať. Keďže sú položené na stavebných pozemkoch, sú napojené klasicky na všetky siete. Prvý Future office je už nainštalovaný v Karlovej Vsi a čaká na svojho prvého nájomcu. 

„Čo sa týka ceny?? Absolútne najlepšia cena akú viete na trhu dostať“. Reprezentatívne miesto, zadarmo parkovanie, veľká záhrada na oddych alebo na team building –  inými slovani veľa muziky, za relatívne málo peňazí. „Ak to teda chceš byť ty, neváhaj a ozvi sa.“ 

„Namiesto predraženého officu v novostavbe si užite pohodlie domčeka s terasou a záhradou, pričom jeho veľkosť a lokalita nemusí byť vôbec konečná“, prizvukuje Michal.

 

 

 

Zdroj: hubbratislava.sk, pluska.sk/ipeknebyvanie

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK