Kancelársky stôl, ktorý by pokryl pol futbalového ihriska

Rišo Néveri / 13. septembra 2015 / Lifehacking

Aký je tvoj kancelársky stôl? Možno malý, možno akurát a možno je aj veľký, ale jedno je isté, každý z nás sa už ocitol v situácii, kedy by potreboval viac miesta na stole. Možno s podobnou myšlienkou vznikol tento šialene veľký kancelársky stôl v kancelárii na Manhattane, ktorá sa tiahne po celej firme.

 

Digitálna agentúra The Barbarian Group vytvorila vo svojich kanceláriách jedinečný pracovný stôl. V spolupráci s architektmi spoločnosti Clive Wilkinson postavili nekonečný stôl, ktorý sa tiahne po celej kancelárii a jeho plocha je neuveriteľných 408 metrov štvorcových. 

 

 

 

Stôl je vytvorený z lacných materiálov a bol zostrojený priamo v kancelárii, keďže – pochopiteľne, bol na dovoz priveľký. Povrch je vyrobený z materiálu podobného tomu na povrchu surfových dosiek a jeho aplikácia na stôl trvala až deň a pol. Zaujímavým faktom je, že celková cena tohto unikátu bola nižšia, ako keby si agentúra zariadila kanceláriu klasickým nábytkom. Agentúra teda ušetrila a navyše získala umelecký kúsok, ktorý reprezentuje ich kreativitu a vynaliezavosť. 

 

Keďže v kancelárii sedí v podstate každý za jedným a tým istým stolom, ten tvorí v agentúre isté centrum a spája každého zamestnanca. Stôl mení svoj tvar, vlní sa, má zabudované police, skrine, priestory na prácu v stoji, súkromné boxy a zasadačky. Jednotlivé časti stola sú všetky prepojené a tvoria súvislý dizajn.

 

Pridať komentár (0)