Najatraktívnejšie coworkingové centrum HubHub mieri po Bratislave aj do Prahy

  • Do Prahy prichádza jedinečný koncept coworkingového centra zvaný Hub Hub
  • Bude tak treťou európskou pobočkou po Varšave a našej Bratislave
  • V centre mesta sa o projekt postará developerská spoločnosť HB Reavis
hub
hubhub.com/unsplash.com
  • Do Prahy prichádza jedinečný koncept coworkingového centra zvaný Hub Hub
  • Bude tak treťou európskou pobočkou po Varšave a našej Bratislave
  • V centre mesta sa o projekt postará developerská spoločnosť HB Reavis

Developerská spoločnosť HB Reavis, ktorá sa nášmu hlavnému mestu stará o novú autobusovú stanicu či mega projekt Twin City Tower, svoju pozornosť strháva aj na Prahu. Už do leta tu má totižto vzniknúť prepracovaný koncept coworkingového centra HubHub. Na pražských „Příkopech“ tak vznikne po Bratislave a Varšave už tretie zaujímavé centrum s atraktívnymi priestormi pre prácu, vzdelávanie, rozvoj podnikania či spoločenské akcie.

Nový HubHub v centre Prahy (len pár minút od Václavského námestia) má tvoriť 2000 m2, na ktorých nájdeš 250 pracovných miest, priestor pre workshopy, relaxačné a herné zóny, kuchynky, terasy a tiež špeciálne telefónne búdky. Tak ako u nás či v hlavnom meste susedného Poľska, aj pražský HubHub má byť miestom, kde bude vytvorený ideálny priestor pre všetky tvorivé tímy, freelancerov aj začínajúce podniky. Manažérka projektu Natália Kisková povedala: „Naše HubHuby otvárame v európskych metropolách a vytvárame tak medzinárodnú sieť kontaktov, vďaka ktorým potom naši členovia môžu rozvíjať svoje projekty v stredoeurópskom priestore aj mimo neho.“

O pútavé interiéry, v ktorých sa pracovné tímy majú cítiť príjemne kreatívne, sa postarajú architekti zo Studio Perspektiv, ktoré má na svojom konte niekoľko ocenení „Zasadačka roku“ a jeho zaujímavé projekty nájdeš TU. Súčasťou majú byť svieže priestory vrátane zaujímavej eventovej miestnosti pre organizovanie podujatí, do ktorej sa zmestí 70 osôb. Záujemcovia o pracovné miesta si ich už klasicky budú môcť prenajať jednotlivo alebo siahnuť po celej kancelárii.

S coworkingovými centrami sa roztrhlo vrece aj u nás. Okrem pútavého HubHubu v Bratislave má už zdieľané kancelárske priestory takmer každé väčšie mesto. Naposledy sme ti predstavili jedno v Trnave, ktoré bude otvorené už o pár dní a vzniklo v rámci jedinečného priestoru v centre mesta, ktoré sa volá Nádvorie (viac si prečítaš priamo TU).

Zdroj: hubhub.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK