Máš inovatívny nápad? Prihlás sa do medzinárodného programu Playpark Bratislava!

  • Čo je Playpark Bratislava?
  • Čítaj ďalej a dozvieš sa
ceriecon-startup-finals-feb-2018-1
archív Playpark
  • Čo je Playpark Bratislava?
  • Čítaj ďalej a dozvieš sa

 Playpark Bratislava je miesto pre rozvoj podnikateľských nápadov a zručností budúcich podnikateľov z rôznych oblastí, ako napríklad nové technológie, inovatívne produkty, služby, či sociálne inovácie. Túto možnosť Playpark ponúka bezplatne až 15 vybraným účastníkom po dobu 6 mesiacov, najbližšie od apríla do septembra 2018. Playparky sú jednou z hlavných aktivít v rámci medzinárodného projektu CERIecon a okrem Bratislavy fungujú tiež v ďalších 6 regiónoch EÚ v Česku, Chorvátsku, Nemecku, Poľsku, Rakúsku a Taliansku.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: archív Playpark

Čo si mám pod tým predstaviť?

Konkrétne Ti vie Playpark Bratislava ponúknuť:

– miesto pre rozvoj Tvojho podnikateľského nápadu na 6 mesiacov v co-workingovom priestore Univerzitného technologického inkubátora STU (InQb)

– 7 praktických workshopov podnikateľských zručností, ktoré Ti pomôžu pretaviť Tvoju myšlienku do podnikateľského plánu a prezentovať ju pred investorom

– networking v rámci medzinárodnej siete Playparkov v 7 krajinách EÚ

– 5-dňový študijný pobyt v partnerskom Playparku v Krakove

– osobný mentoring a mnohé iné

Dvaja najúspešnejší účastníci dostanú možnosť prezentovať svoj podnikateľský nápad na medzinárodnom pitching evente „CERIecon Startup Finals“ v Benátkach v septembri 2018!

Traja najúspešnejší účastníci dostanú individuálne poradenstvo v rozsahu 10 hodín na účastníka v oblasti ďalšieho rozvoja podnikania od skúseného mentora podľa vlastného výberu.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: archív Playpark

Ako sa môžem zapojiť do programu?

Ak máš inovatívny nápad z oblasti ekonomických a sociálnych inovácií a si študent strednej alebo vysokej školy, absolvent vysokej školy alebo budúci podnikateľ, môžeš sa zapísať do druhej tréningovej periódy do 15.4.2018 TU.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: archív Playpark

Čo chystá Playpark Bratislava najbližšie?

Ešte pred začiatkom druhej periódy je naplánovaný 2-dňový workshop s názvom „SPECIAL PLAYPARK WORKSHOP – IDEA GENERATION LAB” zameraný na rozvoj inovačného myslenia pre tých, ktorí chcú začať podnikať, ale zatiaľ nemajú nápad alebo už nápad majú a chcú ho posúvať ďalej. Workshop zároveň bližšie predstaví, čo ponúkne 2. tréningová perióda Playparku Bratislava svojim budúcim účastníkom. Prvý deň workshopu bude viesť skúsený lektor a mentor Andrej Rybovič, ktorý sa venuje rozvoju podnikania a radil pri rozbehu viacerých startupov. Druhý deň workshopu prídu o svojich začiatkoch, zlyhaniach aj úspechoch porozprávať 2 úspešné startupy: Robo Uhrín – spoluzakladateľ Gettpalu a Michal Vavrík – zakladateľ Kompostuj.me

Na Idea Generation Lab, ktorý sa uskutoční 19. a 20. marca v priestoroch Playparku Bratislava na pôde Univerzitného technologického inkubátora STU InQb v Bratislave sa môžeš prihlásiť TU.

Pozrite sa ako vyzerali prvé mezdinárodné „CERIecon Startup Finals – Pitch & Play Time“ v Stuttgarte TU!

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech