Nadupaný event v Bratislave: Na Night of Chances Technology prídu najlepší z najlepších!

  • Najväčšia študentská konferencia Night of Chances pripravuje na pôde FIIT STU event pre všetkých, ktorým sú blízke technológie.
Screen Shot 2016-03-09 at 13.01.26
  • Najväčšia študentská konferencia Night of Chances pripravuje na pôde FIIT STU event pre všetkých, ktorým sú blízke technológie.

Na Night of Chances Technology vystúpia tie najzvučnejšie mená slovenského IT biznisu – Michal Štencl (CEO Sygic), Peter Škodný (CEO Accenture), Vladimír Matouš (CTO Tatra Banka), Miroslav Trnka (Zakladateľ ESET). Špeciálnym hosťom je Marek Rosa (CEO Keen Software House a GOOD AI), ktorý je známy vývojom univerzálnej umelej inteligencie. Ten v prednáške „Moja cesta k AI“ odprezentuje celú jeho kariéru – od vývoja hier až po tvorbu umelej inteligencie.

Mimo tohoto lákavého programu môžeš absolvovať niektoré z 23 workshopov, alebo si počas speed datingu pokecať face to face s vysokými predstaviteľmi spoločností – s Michalom Štenclom (CEO Sygic), Vladom Matoušom (CTO Tatra Banka), Pavlom Lukom (CTO ESET), Tomášom Volekom (šéf tech.centier Accenture) či Marošom Cuchtom (šéf tech. centra Accenture).

Eventov s takýmto nadupaným line-upom na Slovensku nie je veľa, preto si na 13.4.2016 o 17:30 radšej neplánuj nič iné a radšej sa rýchlo zaregistruj. 

Do dnešnej polnoci máš lístok za tri eurá, neskôr zaplatíš 7 eur. Trúfaš si? Kúp si surprise lístok za 47 eur a až na evente sa dozvieš, za čo si to vlastne zaplatil.

itulná foto: nightofchances.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK