Najsilnejšia externá nabíjačka sveta vydrží až 28 nabití tvojho smartfónu

  • Pri aktuálnom využívaní mobilov sme odsúdení na ich takmer každodenné nabíjanie. Niekedy sme však od elektrickej zásuvky príliš ďaleko. Nádejný startup PLUG ti pomôže, aby ikonka blikajúcej batérie na mobile nebola tvojou nočnou morou.
plug
  • Pri aktuálnom využívaní mobilov sme odsúdení na ich takmer každodenné nabíjanie. Niekedy sme však od elektrickej zásuvky príliš ďaleko. Nádejný startup PLUG ti pomôže, aby ikonka blikajúcej batérie na mobile nebola tvojou nočnou morou.

Spoločnosť ChargeTech, trend-setter v oblasti externých zdrojov elektrickej energie, predstavila 14. septembra svoj najnovší produkt s názvom PLUG. Za prvý deň kampane na IndieGoGo prekonal svoj pôvodný cieľ 30 000 dolárov o 500%.

plug_02Zdroj: liliputing.com

PLUG nie je prvá kampaň tejto spoločnosti na IndieGoGo. V roku 2014 ChargeTech úspešne predstavil svetu svoj vynález – najmenšiu externú nabíjačku na svete, ktorou prekonal svoj pôvodný cieľ o 1088%.

 

20150303121004-external-laptop-battery-v2

Zdroj: indiegogo.com

„Sme späť! V rámci našej prvej kampane sme doručili tisícky kusov našich nabíjačiek do celého sveta. Vypočuli sme si váš feedback. Vďaka vám a pre vás sme vytvorili produkt 3-krát silnejší než jeho predchodca,“ hovorí CEO spoločnosti ChargeTech.

Prečo si externá nabíjačka PLUG zaslúži tvoju pozornosť?

Je ľahko prenosná a skladná (cca 22 x 14 cm) a vyniká úctyhodnou kapacitou – až 48 000 mAh. Pre lepšiu predstavu: vystačí na 3 nabitia tvojho notebooku, 7 nabití tabletu, 28 nabití smartfónu, 30 nabití zrkadlovky či 2 nabitia hoverboardu. Vďaka nej môžeš kdekoľvek pozerať 4 hodiny televíziu alebo 8 hodín využívať minichladničku.

PLUG dokáže nabiť široké spektrum zariadení – notebooky, mobily, tlačiarne, televízory, rôzne hracie konzoly, drony, fotoaparáty a mnoho ďalšieho.

Obsahuje kvalitné batérie, ktoré sa používajú i v autách Tesla a plne sa nabijú za 7 hodín. Ponúka i možnosť využitia solárnej energie, čo sa mimoriadne hodí, keď napríklad kempuješ alebo festivaluješ. Vďaka pripojeniu solárnych panelov z neho môžeš vytvoriť v podstate neobmedzený zdroj energie.


Ponúka 2 štandardné zásuvky so striedavým napätím a 2 USB výstupy, navyše štýlovo podsvietené, pretože ako tvorcovia vyhlasujú: „Nechceli sme, aby bol PLUG len extrémne užitočný, ale aj štýlový.

spinning-plug-gif

 

Zdroj: indiegogo.com

 

Toto sú jeho parametre:

  • kapacita batérie 48 000 mAh a napätie 250 V
  • 2 univerzálne zásuvky a 2 USB porty, takže dokážeš nabíjať až 4 zariadenia zároveň
  • zásuvky kompatibilné so všetkými typmi zástrčiek
  • možnosť pripojenia 40 W solárnych panelov, ktoré nabijú PLUG za 8 hodín
  • USB port typu C umožňuje najvyššiu možnú rýchlosť nabíjania
  • štýlový LED display a indikátory statusu nabíjania

Kampaň PLUG presiahla svoj cieľ na IndieGoGo o viac ako 1000%, no tvorcovia ešte neupresnili, kedy budú prvé kusy rozosielané zákazníkom.

 

scenarios_omgmwy

Zdroj článku a fotografií: indiegogo.com  , liliputing.com

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech