Najzaujímavejšie Airbnb byty v európskych mestách #2: Benátky

  • Znova som sa vybrala prehrabať Airbnb a nájsť nejaké tie paláce. Musím priznať, že v Benátkach to bolo viac ako úspešné.
collage bean
  • Znova som sa vybrala prehrabať Airbnb a nájsť nejaké tie paláce. Musím priznať, že v Benátkach to bolo viac ako úspešné.

Talianske Benátky sú považované za jedno z najromantickejších miest na svete. A tak som sa snažila aj hľadať byty, v ktorých by mi bolo príjemne. Nepríjemná stránka benátskych Airbnb bytov sú určite ceny, avšak všetko je pochopiteľné. Benátky sú turisticky veľmi žiadané mesto a ceny bytov nad historickými kanálmi alebo priamo nad morov nemôžu byť lacné.

 

#1

Tento ma veľmi zaujal v pomere ceny a kvality. Väčšinou som nenašla dobre vyzerajúci byt pod 120 eur za noc, ale tento je upravený, moderný a len za 63 eur. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 1 kuchyna

bytik 1 izba

 

#2

Tento byt je naozaj všetko, čo by som na dovolenke chcela. Krásne a nápadito zariadený a priamo nad morom. Druhá fotka je výhľad z balkóna, tak sa kochajte so mnou. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 2 obyvka bytik 2 vyhlad z okna

 

#3

Tento byt ma zaujal vkusným zariadením a neskutočným výhľadom na benátske kanály. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 3 obyvka

 

#4

Toto je presne ten byt, aký si predstavujem, keď sa plavím v uličkách Benátok. Je to presne ten, ktorému napoly vidíš do okien, keď ideš okolo neho. Naopak, keď v ňom bývaš, môžeš obzerať zvedavých turistov plaviacich sa okolo. Byt si môžes pozrieť tu.

bytik 4 kuchyna bytik 4 vyhlad z okna

 

#5

Nechcem sa už opakovať, ale tento ma zase výhlad na kanál a znova by som tam veľmi, veľmi chcela ísť. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 5 vyhlad

 

#6

Tento byt sa dostal do môjho zoznamu, vďaka bodom za okná, balkónové dvere, nádhernú terasu na vrchnom poschodí a trochu príjemnejšou cenou (130 eur), ako ostatné byty. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 6 terasa bytik 6 vnutri

 

#7

Tento byt je zase jeden z mojich obľúbených otvorených a dvojposchodových. Útulné zariadenie a naozaj prijateľná cena na polohu priamo vo vode. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 7 celko bytik 7 vyhlad

 

#8

Podkrovný byt v centre Benátok, je odlišný najmä dreveným nábytkom, absolútne iným štýlom a zaujímavou izbou v podkroví. Byt si môžeš pozrieť tu

bytik 8 kuchyna bytik 8 obyvka

 

#9

Zostávame v drevenom štýle, avšak tentoraz modernejšie. Byt je v tichej uličke, ale polohu pri kanáli má taktiež. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 9

 

#10

Tento byt zo začiatku vyzerá, ako všetky moderné malé lofty ale prkvapil ma priestrannosťou, najmä na poschodí. Okrem iného je naozaj krásne zladený a omnoho lacnejší, ako ostatné. Byt si môžeš pozrieť tu.

bytik 10

zdroj: airbnb.com, zdroj fotografií: airbnb.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech