Star­tup Wee­kend Žili­na — 54 hodín, kto­ré Ti zme­nia život!

TS / 16. októbra 2014 / Tools a produktivita

Víkend 7. — 9.11.2014 bude v Žili­ne už po tre­tík­rát pat­riť Star­tup Wee­ken­du. Staň sa súčas­ťou 54-hodi­no­vé­ho dych­be­rú­ce­ho mara­tó­nu pre­me­ny myš­lien­ky na sku­toč­nosť. Príď, pod­rob svoj nápad skúš­ke, otes­tuj svo­je schop­nos­ti a nauč sa veľa nové­ho. Stret­ne­me sa v novom cowor­kin­go­vom a pod­ni­ka­teľ­skom cen­tra Ban­ka Žili­na. Si oča­ká­va­ný!

Uč sa od tých, ktorí uspeli

 

Začiatkom novembra sa v Žiline opäť začne odpočítavať 54 hodín, ktoré Ti zmenia život! Hostiť podujatie bude exkluzívne ešte pár dní pred oficiálnym otvorením novučičké coworkingové a podnikateľské centrum Banka Žilina. Tretí ročník Startup Weekendu Žilina má ambiciózny cieľ - spojiť ľudí s myšlienkami hodnými šírenia a rozvíjania s tými, ktorí majú šikovné hlavy (a ruky), a vytvoriť spoločne za jediný víkend jedinečné a životaschopné projekty. Aj tento rok očakávame dravých a kreatívnych účastníkov, a aj tento rok prídu tí najlepší mentori. Radiť Ti budú Andrej Kiska, Milan Dubec, Vidar Andersen, Jaroslav Ľupták, Juraj Masár a ďalší.

 

Viac než dynamický priebeh

 

Ak si sa ešte nezúčastnil žiadneho zo Startup Weekendov, určite Ťa prekvapí intenzita každého okamihu tohto podujatia. Tvojich 54 hodín odštartuje v piatok 7. novembra o 18.00 hod. Večer začína jednou z najväčších výziev - minútovými prezentáciami nápadov. Len toľko času majú autori ideí, aby presvedčili budúcich členov tímu. Táto časť je verejná, a ak si si nekúpil lístok, ešte stále sa môžeš pridať k tímu alebo aj prezentovať svoj nápad. Okolo najlepších myšlienok sa vytvoria tímy a začína sa tvrdá drina - pracuje sa vo dne aj v noci.

 

V sobotu sa pri tímoch striedajú mentori z oblasti biznisu, marketingu a technológií, ktorých úlohou je tímy naviesť na cestu k úspechu. Celý kolotoč práce, učenia, zábavy, únavy aj eufórie sa skončí v nedeľu podvečer finálnymi prezentáciami a vyhlásením víťazov, ktorých vyberie starostlivo zostavená porota odborníkov a expertov z praxe.

 

Ukáž svoj potenciál

 

Už dnes vieme, že sa môžeme spoločne tešiť na ľudí, tímy a projekty, ktoré budú mať potenciál. Minulý rok si prvú cenu odnieslo BeeSafe, nápad, ktorý sa dnes už blíži k svojmu oficiálnemu spusteniu a získal ocenenie The Best Startup Award - Audience Choice na podujatí V4 Startups in the Netherlands 2014. Bude tohtoročnou jednotkou ten Tvoj?

 

Ak ešte váhaš, príď sa nechať presvedčiť na SW Žilina Warm Up stretnutie 29. októbra na Stanici Žilina-Záriečie. Spoznáš minuloročných účastníkov, dozvieš sa odpovede na všetky Tvoje otázky, staneš sa súčasťou originálnej promo akcie a budeš si môcť prednostne kúpiť lístky so zľavou.

 

Všetky novinky nájdeš na našom facebooku.

Pridať komentár (0)