SUNplace stôl – varenie nikdy nebolo zábavnejšie

  • Skvelý spôsob, ako sa zabaviť pri príprave jedla. Alebo si pri tom skrátka posedieť.
Sunplace-solar-cooking-table-lead
  • Skvelý spôsob, ako sa zabaviť pri príprave jedla. Alebo si pri tom skrátka posedieť.

Niekedy sa človeku do varenia skrátka nechce. Musíš stáť za sporákom a čakať, kým bude jedlo hotové, hoci si bol na nohách celý deň. Znie ti to povedome? SUNplace table má riešenie presne na tento druh problému. Jednoducho si sadni za stôl a daj sa do práce. Áno, posediačky. Variť sa dá aj v tejto polohe. Okrem toho bude varenie zábava, pretože tento produkt, ktorý bol navrhnutý Francescou Lanzavecchia a Hunn Wai, je „solárny stôl na varenie“, ktorý bol vytvorený tak, aby spájal ľudí. A to nie iba počas samotného jedenia, ale počas celého procesu varenia. Láska ide cez žalúdok, priateľstvo ešte o to viac. Sadnite si s priateľmi pohodlne za stôl a každý sa sústreďte na vlastný kúsok jedla. Varenie tak pôjde ako od ruky. Rýchlo, pohodlne, a ešte sa pri tom aj zabavíte. To už znie ako plán, čo povieš?

fghj

Uži si doma svoje vlastné BBQ (barbeque). Vďaka spojeniu talianskeho a singapurského myslenia dvoch kreatívnych ľudí vznikol tento úžasný koncept, ktorý je ako stvorený pre domáce posedenia. Skvelý nápad, ako oživiť každú návštevu svojich priateľov a ešte viac si užiť čoraz vzácnejšie chvíle s blízkymi. Čo je na tomto koncepte pozoruhodné, je skrátka spôsob, akým môžeš tovar uvariť. Zariadenia, ktoré sú poháňané slnečnou energiou, sú obyčajne veľmi jednoduché na obsluhu. Takže všetko, čo potrebuješ, je koncentrácia svetla, na čo slúžia fresnelove šošovky, ktoré zohrievajú liatinový povrch tým, že koncentrujú slnečnú energiu a presmerujú ju presne tam, kde je potrebná.

Sunplace-solar-cooking-table-5-1020x610

Vďaka tomu si môžeš užiť skvelé jedlo, ktoré si pripravíš buď sám, alebo s rodinou či priateľmi. Tento tovar patrí medzi „green“ produkty, takže ušetríš aj na plyne. Skrátka skvelá vychytávka, ktorá má veľký potenciál nie len na prípavu jedla, ale aj šetrenie a skvelú zábavu. Pre extra ochranu ale nesmieme zabudnúť na špeciálne rukavice a okuliare, ktorých nosenie sa vyžaduje pri každom použití tejto BBQ párty špecialitky. Bezpečnosť je prvoradá.
Tlieskame a dúfame, že sa SUNplace table bude tešiť veľkej obľube.

Sunplace-solar-cooking-table-6-1020x610

Zdroj a fotografie: inhabitat.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech