Voľný deň? Čo takto rýchlokurz mäsiarstva s pomocou WeTeachMe?

  • Majú dizajnovo lahodivú a ľahko ovládateľnú webstránku a v ponuke kurzy od výmyslu sveta. Či už ponúkate alebo máte záujem navštíviť kurz prípravy sushi, rýchlokurz francúzštiny alebo domácej výroby piva, WeTeachMe je presne to, čo potrebujete.
image_1399466106.jpeg
  • Majú dizajnovo lahodivú a ľahko ovládateľnú webstránku a v ponuke kurzy od výmyslu sveta. Či už ponúkate alebo máte záujem navštíviť kurz prípravy sushi, rýchlokurz francúzštiny alebo domácej výroby piva, WeTeachMe je presne to, čo potrebujete.

 

WeTeachMe je v skratke povedané online a offline event management systém pre malé a stredne veľké firmy a zároveň platforma pre ľudí hľadajúcich kurzy či workshopy.

“V skutočnosti ide o to, umožniť ľudom, ktorí majú odbornosť a vedomosti, aby ich zdieľali a zároveň boli za to odmenení,“ vysvetľuje spoluzakladateľ Kym Huynh.

Najväčším benefitom pre klientov sú integrované nástroje, ktoré táto platforma ponúka. Ide o relatívne jednoduchú, no dobre prepracovanú myšlienku, ktorá inovuje zaužívané postupy. 

WeTeachMe dáva prostedníctvom widgetu možnosť zapracovať rozvrh priamo do klientovej webstránky, čiže nároky na technické know-how sú príjemne nízke. „Len toto samo osebe mi vrátilo približne 15 hodín spánku týždenne. Možnosť vybrať si dátumy, zarezervovať online, zaplatiť online, automaticky zaslať potvrdenie a pripomienky emailom je významná úspora času. To znamená, že môj tím sa oslobodí od počítača a dostane sa k príprave kurzov a venovaniu sa zákazníkom,“ opisuje Dan Bamford, vlastník firmy Thread Den špecializujúcej sa na kurzy šitia s hipster nádychom. 

Ďalši klient, Cupcake Central, zredukoval čas potrebný na administráciu workshopov zo 14 hodín na 15 minút týždenne, zároveň ponúka viac kurzov a dokázal zvýšiť obrat o 400 percent.

 

 

Aj keď tieto čísla znejú impozantne a WeTeachMe je po roku a pol existencie v zisku, nebolo to tak vždy. Ako za každým úspešným projektom, aj za WeTeachMe stojí spoľahlivý partner, ktorého predstavuje inkubátor York Butler Factory. Zároveň je tento úspech tiež výsledkom víkendov aj sviatkov odovzdaných práci.

Spoluzakladateľ Kym Huynh sa zdôveril, že jednou z najväčších výziev bola neustála potreba presviedčať všetkých naokolo o správnosti svojich rozhodnutí. Jedným z najtvrdších orieškov bolo vraj presvedčiť vlastnú mamu o tom, že vzdať sa kariéry právnika a založiť startup venujúci sa workshopom bol dobrý nápad. Mama vraj, podľa jeho slov, ešte aj dnes tvrdí niektorým členom rodiny, že Kym stále pracuje ako právnik.

 

zdroj: weteachme.com, businessspectator.com.au

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech