Zahoďte otravné vizitky, je tu Zap

  • To, že vizitky sú už pomaly na ústupe je asi každému jasné, avšak čo s tými, ktoré už máme? Riešením do smartphone veku je appka Zap.
image_1425545110.jpeg
  • To, že vizitky sú už pomaly na ústupe je asi každému jasné, avšak čo s tými, ktoré už máme? Riešením do smartphone veku je appka Zap.

Táto appka dokáže vytvárať virtuálne vizitky. Ako je to možné? Jednoducho, stačí ju spárovať s vašim profilom na Facebooku či LinkedIn. Takto vytvorenú vizitku viete ďalej v prípade potreby upraviť a následne sharovať či posielať ostatným. V prípade, že daná osoba, ktorej chcete svoju vizitku poslať, nemá appku Zap, je možné takto vytvorenú vizitku poslať aj prostredníctvom SMS, emailu či sociálnej siete.

 

 

 

Výhodou je, že ako náhle vám niekto pošle svoju vizitku cez Zap, tak appka automaticky sleduje profil danej osoby a automaticky detekuje zmeny v jeho profile, takže vždy budete mať iba aktuálne vizitky. Jednou s ďalších funkcii Zapu, je aj predikcia osôb, s ktorými by ste sa mali zoznámiť. Toto celé funguje na princípe, že sleduje kontakty ľudí, ktorých máte v zozname a podľa záujmov, vám dokáže odporučiť pre vás užitočný kontakt.

Je jasné, že takýchto pokusov o e-vizitky bolo už viacej, avšak táto sa mi páči so všetkých najviac. Čo si myslíte, ako dlho ešte prežijú klasické papierové vizitky?

 

 

zdroj: TheNextWeb

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK