SaferPass – netradičný US startup hľadá na Slovensku posily

  • Správca hesiel, ktorý ti zjednoduší život pri zadávaní hesiel a ešte aj vyrieši bezpečnosť tvojich online účtov.
image_1434893746.jpeg
  • Správca hesiel, ktorý ti zjednoduší život pri zadávaní hesiel a ešte aj vyrieši bezpečnosť tvojich online účtov.

 

Heslá sú uložené bezpečne a neustále prebieha kryptovane na servery, takže sa nemusíte obávať o stratu dát. K vašim dátam sa nedostane nik, kto nevie master password, ktorý si zadáte vy sami a všetky dáta sa tak dekryptujú len na vašich zariadeniach. Dáta sa automaticky synchronizujú na všetky zariadenia, na ktoré sa prihlásite. Momentálne sú podporované Windows a OS X, Linux pribudne čoskoro.

 

A takisto aj webový a mobilný klienti, po Chrome pribudnú v najbližších mesiacoch aj ďalšie podporované prehliadače. Pri každej registrácii na niektorej z webových stránok vám SaferPass vygeneruje bezpečné heslo, ktoré automaticky uloží a pri ďalšom prihlásení už za vás automaticky predvyplní. Feature list je dlhý a postupne pridávame nové funkcionality. Stiahnite si SaferPass a dajte nám vedieť, čo ďalšie by ste ešte privítali.

 

 

Startup bol založený v roku 2013 a po cca. 9 mesiacoch práce bol tím presunutý na iný projekt. Od marca 2015 pracuje na SaferPass nový tím. Za SaferPass stojí viacero skúsených investorov a advisors z US, UK, Izraela, ako aj Česka a Slovenska, ktorí už majú za sebou niekoľko úspešných exitov. Za ich pomoci sa darí riešiť problémy pomerne rýchlo a kvalitne, čo celému projektu veľmi prospieva.

 

A to najdôležitejšie – rozširujeme tím a potrebujeme práve teba. Hľadáme JavaScript a iOS programátorov. Bude o vás dobre postarané, terajší tím ťa privíta s otvorenou náručou, naučíš sa veľa nového a tvoja práca bude mať priamy a viditeľný dopad na produkt. Navyše sa budeš môcť sám rozhodovať aké technológie zvolíš.

Viac info v inzeráte, ozvi sa nám!

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech