Slovenský Betviz pomáha stávkarom z celého sveta vyhrávať viac a častejšie

  • Tento slovenský projekt je namierený na tých, ktorí radi stávkujú na športové zápasy, pričom sa im nechce vyhľadávať potrebné štatistiky či tipy na viacerých stránkach, porovnávať ich a strácať tak drahocenný čas. O tom, ako vznikol BETVIZ, čo ponúka a ako sa mu darí nám porozprával jeden z jeho zakladateľov Jozef Puchoň.
image_1429475789.jpeg
  • Tento slovenský projekt je namierený na tých, ktorí radi stávkujú na športové zápasy, pričom sa im nechce vyhľadávať potrebné štatistiky či tipy na viacerých stránkach, porovnávať ich a strácať tak drahocenný čas. O tom, ako vznikol BETVIZ, čo ponúka a ako sa mu darí nám porozprával jeden z jeho zakladateľov Jozef Puchoň.

 

 

 

Takže Jozef, v krátkosti nám predstav seba a svojich kolegov, ktorí stoja za BETVIZ?
Jadro Betvizu je tvorené mnou a mojim spoločníkom Tomášom. Tomáš je naša štruktúrovaná hlavička a je zodpovedný za celý technický vývoj projektu. Tomáš má niekoľkoročné skúsenosti s on-line produktmi, či už po vývojovej alebo biznisovej stránke. Ak mám opísať jeho „nevýhodu“, tak to určite bude komplexnosť. Tomáš nie je len dobrý developer, ale zároveň aj veľmi kreatívny človek, takže naše diskusie sú niekedy dlhšie a živšie. :)

Ak mám opísať seba, tak určite môžeme hovoriť o športovom nadšencovi s veľkou záľubou pre analýzu dát rôzneho charakteru. V projekte Betviz je mojou úlohou neustále analyzovať trh, nastavovať trendy a koordinovať vývoj produktu smerom k prehľadnej platforme pre tiperov.

 

Ako vznikol tento nápad a aká bola cesta od myšlienky k skutočnosti?
Zárodky nápadu vznikli v dávnej dobe, keď sme aj ja aj Tomáš boli aktívni na finančných trhoch a prvá myšlienka, s ktorou som oslovil Tomáša bola vytvoriť jednoduchý nastroj na triedenie informácii v štruktúrovanej a jednoduchej podobe. Tejto myšlienky sa stále držíme, ale samozrejme obohacujeme produkt stále novými nápadmi, ktoré majú v konečnom dôsledku pomôcť stávkarom pri rozhodovaní.

 

V čom je BETVIZ odlišný, jedinečný od iných podobných portálov? Povedzme si úprimne, je ich naozaj veľa a teda konkurencia je vysoká.
Zhodnotil si to veľmi dobre. Služieb, ktoré poskytujú „zaručené tipy“ je obrovské množstvo a žiaľ, tento trend sa každým mesiacom výrazne zvyšuje. Na druhej strane sa otvára priestor pre Betviz, ktorého cieľom je priniesť službu, ktorá bude zárukou spoľahlivosti a zároveň pomôže tipujúcim k lepším výsledkom na stávkovom trhu.

Na rozdiel od konkurencie Betviz zobrazuje informácie v širších súvislostiach a zároveň prihliada na jednoduchú a prehľadnú vizualizáciu. Ako príklad uvediem zranenie hráčov v jednotlivých tímoch. Ide o štandardnú informáciu, ktorú je možné dohľadať na rôznych stránkach, ale Betviz poskytne aj dodatočnú informáciu o tom, či je tento hráč pre mužstvo dôležitý alebo jeho výpadok nebude mať s vysokou pravdepodobnosťou vplyv na výsledok zápasu. Taktiež poskytujeme tiperom informáciu, či mužstvo hrá lepšie v roli favorita alebo v roli outsidera, alebo či mužstvo neprežíva významnú sériu a takto by sme mohli pokračovať ďalej.

Naopak pre tiperov, ktorí hľadajú len službu zaručujúcu spoľahlivosť poskytovaných tipov od expertov pripravujeme unikátnu službu. Náš overovací systém bude vysoko profesionálny a bude poskytovať kontrolné mechanizmy, ktoré maximálne sprehľadnia dôveryhodnosť jednotlivých expertov.

 

 

Ako sa vám v súčasnosti darí? Kde všade už Betviz poznajú?
Krátkodobé zameranie Betvizu je upriamené predovšetkým na trh vo Veľkej Británii, ale do budúcna je cieľom Betvizu byť službou globálneho zamerania. Návštevníci stránky Betviz pochádzajú z veľkého množstva krajín, ale určite chceme popracovať na viditeľnejšom prieniku v jednotlivých krajinách.

Aké mate plány s BETVIZom do budúcna?
Stále sme ešte vo vysokom stupni vývoja, ale našim cieľom je do dvoch mesiacov vytvoriť miesto, kde tiperi budú nachádzať hodnotné informácie a zároveň dostanú možnosti investovať svoj kapitál pomocou overených expertov.

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech