Staffino má nového investora – Neulogy Ventures!

  • Jeden z najambicióznejších slovenský startupov Staffino sa môže pochváliť novým investorom. Podľa najnovších informácii to je dobre známy Neulogy Ventures.
image_1434720797.jpeg
  • Jeden z najambicióznejších slovenský startupov Staffino sa môže pochváliť novým investorom. Podľa najnovších informácii to je dobre známy Neulogy Ventures.

 

Staffino, absolútny víťaz minuloročných StartupAwards.SK má opäť ďalší dôvod na radosť. Podľa posledných informácií zaujalo Staffino až na toľko, že Neulogy Ventures sa rozhodlo do tohto startupu investovať. Presná suma investície zatiaľ známa nie je, avšak môžeme predpokladať, že sa bude jednať s istotou o investíciu vo výške niekoľko sto tisíc eur. Dovolím, si tvrdiť, že pôjde o jednu z najvyšších investícií, ktoré mohli byť na Slovensku doposiaľ vykonané.

K úspechu Staffina sa vyjadril aj jeho CEO Tomáš Rosputinský„Moment, keď sa dozviete, že váš nápad upútal rešpektovaného investora, to sa nezabúda. Sme radi, že Neulogy verí rovnako produktu aj nášmu našliapnutému tímu. Očakávame, že nám finančná investícia, skúsenosti a vzťahy NV s biznisovými špičkami pomôžu akcelerovať a škálovať projekt omnoho rýchlejšie.“

 

Pôvodnú myšlienku Staffina priniesol na trh súčasný partner KPMG Ken Ryan, ktorý je zároveň aj jeho Angel investorom. Exekutívnu časť Staffina dostala na starosti reklamná agentúra This is Locco, z ktorej sa vyčlenil samostatný tím, ktorý dnes tvorí základ Staffina. 

 

 Na fotke prítomný, aj keď nie fyzicky ale na paličke jeden z pôvodných spoluinvestorov do Staffina Martin Valovský.

 

Čomu sa Staffino venuje je dobré známe snáď každému startupovému nadšencovi na Slovensku. Ich poslaním je zvyšovať kvalitu služieb. Verím, že aj vďaka najnovšej investícií sa im to bude dariť ešte viac ako doteraz. Investícia od Neulogy nebude určite slúžiť na rozvoj na lokálnom trhu. Už teraz má Staffino apetít dostať sa do ďalších krajín EU. Pre Staffino je slovenský trh veľmi dobrým testovacím zázemím a referenciou, ktorá im bude dúfajme dostatočnou aby vedeli škálovať rýchlo a efektívne do celého sveta.

 

Staffinu gratulujeme a veríme, že je na dobre ceste stať sa Gamechangerom najbližšej doby, minimálne v oblasti služieb. :)

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech