STARTITUP OSLAVUJE 15,000 FANÚŠIKOV!

  • My oslavujeme a vy budete odmenení!
image_1438012016.jpeg
  • My oslavujeme a vy budete odmenení!

 

Začiatkom týždňa sme prekonali očakávaný míľnik 15,000 fanúšikov na našej facebook stránke. Je to síce malý krok pre ľudstvo, ale veľký krok pre nás. Sme vďační za každého jedného čitateľa, každý like, každé zdieľanie a neuveriteľné množstvo podpory. Kľúčom k úspechu ste vy, naši čitatelia a chceme, aby ste túto príležitosť oslávili spolu s nami.

 

Rozhodli sme sa piatich z vás odmeniť výberomn z 5 kníh o biznise a startupoch. Pri tejto príležitosti sme oslovili najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku Martinus.sk, ktoré aktívne podporuje mladých podnikateľov a rozhodlo sa podporiť aj vás. Knižky nám s veľkou radosťou dodali: „Internetové kníhkupectvo Martinus.sk sa dlhodobo snaží o podporu start-upovej komunity na Slovensku. Vážime si vytváranie hodnôt a prácu mladých, zdravo „dravých“ ľudí a ich nápady, z ktorých potom vzniknú firmy prinášajúce prácu ďalším ľuďom. Preto podporujeme rôzne iniciatívy pre začínajúcich podnikateľov, mentorujeme start-upy a chodíme rozprávať svoj príbeh po školách a konferenciách. Chceli by sme inšpirovať mladých prostredníctvom príbehu našej firmy, ktorá v svojich začiatkoch tiež pripomínala start-up a s internetovým predajom začínala v jednej malej miestnosti s osobným počítačom.“ Anna Porubcová, Martinus.sk

Ku každej z knižiek pribalíme aj skvelý CulCharge

 

Ak chceš knižku, klikni sem a daj koment na fb post.

 

Čaká na vás:

 

 

Lean Startup

Lean Startup je nový druh prístupu k podnikaniu, ktorý začína byť populárny na celom svete. Prináša iný pohľad na budovanie nových firiem, neplytvá časom na vytváranie komplikovaných plánov, ponúka spôsob, ako kontinuálne testovať víziu a prispôsobiť sa skôr, než bude príliš neskoro.

 

 

Becoming Steve Jobs

Všetci si myslíme, že Steva poznáme. Ako sa však premenil zo zbohatlíka na vizionára a absolútneho lídra v biznise? Knižka „Becoming Steve Jobs“ je prvým pravdivým opisom jeho kariéry a ponúka neporovnateľný náhľad do jeho života a jeho cesty na vrchol.

 

 

Od nuly k jedničce

Knižka „Od nuly k jedničce“ je plná jedinečných praktických postrehov geniálneho investora rizikového kapitálu Petera Thiela. Popisuje v nej logiku vzniku firmy s jasnou víziou a potenciálom ovplyvniť svet. Peter Thiel je jedným z prvých investorov do spoločnosti PayPal, LinkedIn Facebook a oprávnene sa radí po bok mnohých rešpektovaných myšlienkových vodcov.

 

 

Start-Up Nation

Knižka Start-Up Nation hľadá odpoveď na otázku v hodnote miliardy dolárov: Čím to je, že v Izraeli – v krajine, ktorá existuje iba šesťdesiat rokov, má 7,1 mil. obyvateľov, nemá žiadne prírodné zdroje, je obklopená nepriateľmi od svojho založenia a je nepretržite vo vojnovom stave – vzniká oveľa väčší počet nových firiem, než vo veľkých, stabilných krajinách žijúcich v mieri, ako sú Japonsko, Čína, India, Južná Kórea, Kanada alebo Veľká Británia?

 

 

Startup za pakatel

Doba je neľahká a vaša finančná situácia sa „sama od seba“ nezlepší. Na každom z nás leží ťarcha rozhodnutia, čo so svojím životom, čo so svojou obživou. Chris Guillebeau vo svojej knižke „Startup za pakatel“ – Objavte spôsob, ako pracovať na sebe a živiť sa tým, čo vás baví – prináša čerstvý pohľad na to, ako sa postaviť na vlastné nohy. Autor ukazuje, že s trochou vôle a entuziazmu je takmer každý dospelý človek schopný vytvoriť svoj vlastný malý biznis, ktorého zmysel potom nie je len v príjme, ale aj v radosti, ktorú prináša.

 

Ak chceš knižku, klikni sem a daj koment na fb post.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK