Startup Pirates – unikátny akceleračný program

  • Connect Coworking pripravuje unikátny krátkodobý akceleračný program Startup Pirates. Stretli sme sa s Naďou Stránskou, aby nám porozprávala viac. Poviem vám, je sa na čo tešiť.
image_1433791054.jpeg
  • Connect Coworking pripravuje unikátny krátkodobý akceleračný program Startup Pirates. Stretli sme sa s Naďou Stránskou, aby nám porozprávala viac. Poviem vám, je sa na čo tešiť.

 

SÚŤAŽ O LÍSTOK NA STARTUP PIRATES

Aj ty máš teraz jedinečnú možnosť zúčastniť sa Startup Pirates. Je to jednoduché, stačí ak zodpovieš správne na otázku a odpoveď napíšeš do komentu na Facebooku. Súťaž potrvá do piatku 20:00 a víťaza vyhlásime v sobotu doobeda na našom FB.

Otázka: Koľko dní bude trvať unikátny akceleračný program Startup Pirates? 

Správnu odpoveď nájdeš v článku, tak pozorne čítaj! ;)

 

 

Momentálne pripravujete podujatie Startup Pirates. O čo ide?

Startup Pirates je medzinárodný formát, ktorý začal svoju cestu v Portugalsku a postupne sa rozrástol do celej Európy. Charakterizovala by som ho ako akceleračný program, kde si ľudia vytvoria svoj tím, definujú problém a hľadajú produkt – riešenie. Počas 8 dňového programu vytvárame priestor na to, aby sa s riešením pohral celý tím do hĺbky a na konci týždňa mal v rukách prototyp.

 

Ako to celé bude prebiehať?

Ideme step by step. Prvý deň sa odprezentujú nápady, potom bude nasledovať teambuilding Treasure hunt s iPadmi po meste v spolupráci s našim partnerom Vox Travel a na záver dňa vyformujeme pracovné tímy. Druhý deň bude zameraný na design thinking, teda prenikneme hlbšie do problému a pohľadáme možné riešenia. Následne otestujeme riešenia medzi ľuďmi.

Teda dva dni sa bude pivotovať idea a budú sa získavať prvé customer feedbacky. Chceme od účastníkov, aby prichádzali s problémami a počas ôsmych dní hľadali rôzne spôsoby riešenia. A potom pôjdeme štandardne ďalej – marketing, sales, customer development, finance & investment až po storytelling a prípravu pitch. Záverečný deň prezentujeme výsledok celého týždňa pred investormi. 

Každý deň je tvorený tak, že doobeda bude workshop, potom intenzívny working time a večer teambuldingové aktivity resp. konzultácie s mentormi.

 

 

Kto budú mentori?

Momentálne máme potvrdených už vyše 20 mentorov zo Slovenska aj zahraničia. Máme tam ľudí ako Kenneth Ryan (KPMG), Tim Cox (OPERA Consulting Group), Juraj Sasko (VISIBILITY), Martin Klempa (WEZEO), Patrik Horný (Launcher, Crowdberry) a ďalší. Sprievodcom celého programu bude manažérsky konzultant, coach a seed investor Tim Cox, pôvodom z Austrálie, žijúci vo Viedni. Keď sme otvárali Connect, mentoroval nás a teraz príde do zabehnutého priestoru. Veľmi sa na neho tešíme.

 

Pre koho je podujatie určené?

Dá sa prihlásiť aj ako tím, alebo ako jednotlivec. Nábor fokusujeme hlavne na idea makerov, marketing, sales, prográmatorov a grafikov. Ale keď sa prihlási niekto šikovný aj z inej oblasti, budeme radi.

 

 

 

Výhra pre najlepšieho?

Program má globálnych partnerov, ktorí poskytnú výhercovi služby v hodnote 20 000 €. Ceny sú však nielen pre víťaza, ale aj pre prvých troch, resp. pre všetkých zúčastnených. Connect  dá najlepším tímom unlimited členstvo na 3 mesiace. Črtá sa aj lístok na Tedx Bratislava.

 

Čo to bude stáť a kde sa môžu záujemcovia prihlásiť?

Cena za program je 100eur a obsahuje všetko potrebné od materiálov, mentoringu až po stravu. Prihlásiť sa dá do 11. júna TU. Momentálne prebieha akcia – ak ste dvaja a uvediete promo kód ,,wearepirates“, získate zľavu 20 eur. Takže neváhajte a prihláste sa, bude to super týždeň! 

 

Ďakujem za rozhovor

  

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech