Top 5 vianočných zliav

  • Vianoce sú okrem iného aj časom zliav, akcií a darčekových poukážok. Ak ešte stále rozmýšľaš, čím obdarovať blízkeho alebo kľudne aj seba a zároveň ušetriť, pozri sa na týchto 5 možností.
sweet-christmas-animals-cute-winter-cold-cozy-couple-holiday-mouse
  • Vianoce sú okrem iného aj časom zliav, akcií a darčekových poukážok. Ak ešte stále rozmýšľaš, čím obdarovať blízkeho alebo kľudne aj seba a zároveň ušetriť, pozri sa na týchto 5 možností.

Darček predsa nemusí byť len nejaká vec, ktorá po čase asi aj tak zapadne prachom na poličke alebo typické ponožky. Prečo namiesto toho nedarovať niečo, čo môže pomôcť biznisu alebo zlepšiť vedomosti? A nemusíš kvôli tomu ani vytiahnuť päty z domu a zúčastniť sa ošiaľu, ktorý sa deje v nákupných centrách. Stačí len pár kliknutí a darček je na svete.

 Ecstatic woman opening Christmas presents.

Vianočné a novoročné priania od veterinárov pre pacientov

Posielanie vianočných prianí svojim blízkym je snáď pre každého samozrejmosťou. Ale dostať jedno od veterinára, to sa len tak nevidí. Ak si veterinár, iste chápeš, že posielať prianie každému jednému pacientovi by bola hrozná piplačka a preto existuje skvelá vychytávka, ktorá to dokáže automaticky. Dostať vianočné prianie je milá pozornosť, ktorej sa potešia zákazníci a okrem toho aj super reklama na biznis. Teraz s 20 percentnou zľavou.

 35543b2282f6139a33eb4c9d2abe6b6335991e58

Nájdi v sebe motiváciu

„Dnes sa mi nechce. Začnem o 12-tej, to je pekný čas.“ Pozrieš na hodinky a je 12:02: „tak začnem o 13:00.“ A tak dookola. Poznáš to? Prokrastinácia a následné (ne)stíhanie všetkého na poslednú chvíľu dokáže pekne potrápiť nervy. Ak sa to týka aj teba bude sa ti hodiť tento kurz, kde sa naučíš ako nájsť nové nápady a energiu, teraz navyše s 30 percentnou zľavou.

iOSProgrammingBig

 

Nauč sa vytvárať appky pre iOS

Zariadenia s nahryznutým jablkom v logu sa stále tešia veľkej popularite a nič nenasvedčuje tomu, že by sa to malo zmeniť. Čo je dobrá správa pre samotný Apple, ale aj pre tvorcov aplikácií, predsa veľa používateľov = veľa stiahnutí = veľa peňazí. Ak ťa baví kódiť a máš nejaký nápad, kľudne môžeš byť jedným z takých vývojárov. Stačí keď sa zúčastníš tohto kurzu, kde teraz ušetríš 15 percent z ceny a naučíš sa všetko potrebné na vytvorenie appky pre iOS.

google-ssl-helps-ranking

Vianočná zľava na SSL certifikát od Webglobu  

SSL certifikát je naozaj užitočná vec. Ľudia budú pri návšteve tvojej stránky určite radšej, ak uvidia pri URL ikonku zámku, alebo písmenká „https“. Zmena z obyčajného http na https nie je žiadna veda a okrem spokojnosti návštevníkov sa tvoja stránka posunie aj vyššie vo vyhľadávaní cez Google, pretože ten začal uprednostňovať stránky s https, o čom sa môžeš viac dozvedieť v tomto článku. Tak neváhaj, 35 percentná zľava tu nebude navždy.

 cast-away

Kurz prežitia v prírode

Už ťa nebaví všetok ten stres v dnešnej dobe? Každý sa niekam ponáhľa, všetci stále telefonujú, četujú… všetko sa točí okolo internetu. Chceš vypadnúť niekam do prírody a zresetovať si hlavu alebo si proste dobrodruh? Ak si zatiaľ odpovedal áno, bude sa ti hodiť kurz prežitia v prírode, predsa len programovanie ťa niekde v džungli nezachráni. 57 percentnej zľave by sa potešil hádam aj Bear Grylls, tak smelo do toho. Aspoň budeš pripravený, keby dačo.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK