Liečia Borisa Kollára po autonehode. Začínali dvaja a bez klientov, teraz ich majú 10-tisíc

Hosťom rozhovoru sú Nina Hajdu a Tomáš Malárik, slovenskí podnikatelia, ktorí spoločne založili rehabilatčnú kliniku Fyzio Klinik. Nina sa stará o biznisovú časť a Tomáš je garantom liečebnej časti. Začínali, keď mal 22 rokov. Odvážny plán rozbehli bez akejkoľvek stratégie, chceli zmeniť prístup k pacientovi a dodať výsledky. S úsmevom spomínajú, že najprv len 12 hodín denne čakali na klientov.

„Prvý deň nikto neprišiel, ale čakali sme od 8:00 do 20:00,“ hovorí s úsmevom Nina. Dnes majú viac ako 10 -tisíc spokojných klientov a venujú sa širokej palete porúch pohybového aparátu. Po kontroverznej autonehode sa u nich lieči aj politik Boris Kollár. Na celebritách si ale marketing robiť nechcú. Vravia, že je zvláštne fotiť sa s niekým, komu ešte ani nepomohli. Aké boli ich najväčší výzvy, kedy prišiel zlom a čo sa u nich osvedčilo ako účinný nástroj na získavanie nových klientov?

Veľký dôraz v podnikaní kladú na profesionálny rast zamestnancov. Sami vravia, že im o peniaze nejde a takmer celý zisk reinvestujú do školení a certifikátov. Sám Tomáš Malárik ich má viac ako 60 a už ich ani nevystavuje. Čo pokladajú v zdravotníckom biznise za najdôležitejšie a prečo je verejné zdravotníctvo na takej zlej úrovni? Dá sa to zmeniť?

To všetko a oveľa viac ti prináša relácia Podcast s Romčom.

Moderuje Roman Naništa

FyzioKlinik

  • 24 hod
  • 48 hod
  • 7 dní