Východ­niar­sky Star­tup Wee­kend už klo­pe na dve­re

Simona Babicová / 23. marca 2015 / Tools a produktivita

Bude to už tri roky tomu, čo sa v Koši­cia­ch konal prvý Star­tup Wee­kend a vyze­rá to tak, že si svo­je mies­to na výcho­de našiel. Aj ten­to rok pre Vás orga­ni­zá­to­ri z pro­jek­tu AZU – Akti­vi­ta zvy­šu­je úspe­ch a star­tup cen­tra East­cu­ba­tor pri­pra­vu­jú troj­dňo­vú namá­ha­vú akciu, kto­rá pre­ve­rí Vaše nápa­dy a schop­nosť rých­lej exe­kú­cie a pivo­to­va­nia iba počas 54 hodín.

 

„Sme tu hlavne pre ľudí, ktorí už majú plné zuby sedenia na zadku a hejtovania systému a rozhodli sa pre svoju budúcnosť niečo spraviť. Ich nápady môžu dať jedného dňa prácu mnohým ľuďom a byť príkladom pre iných, tak ako je to dnes napríklad u ESET či SYGIC.“ Povedal Marek Lavčák, jeden z organizátorov.

 

 

Hlavným cieľom eventu je dať možnosť spracovať, zdokonaliť a prezentovať svoj nápad skúseným mentorom a odbornej porote. Víťazi môžu získať naozaj hodnotné ceny, ktoré nielen potešia, ale väčšina z nich pomôže v začiatkoch podnikania. Vďaka partnerom ako Technická univerzita v Košiciach, Websupport, Slovak Telekom, KPMG, mesto Košice, Crowdberry, AZU, Eastcubator, Promiseo, Martinus, Labaš a Združenie mladých podnikateľov Slovenska sa na východe chystá zaujímavá akcia.

 

„Určite sa máte na čo tešiť“, dodal so šibalským úsmevom Marek.

 

Novinkou oproti minulým ročníkom je premiestnenie podujatia z priestorov univerzitnej knižnice TUKE do moderných a vynovených priestorov Stavebnej fakulty TUKE. Priestor budú mať jednotlivé tímy v piatich moderných presklených ateliéroch a veľkom respíriu. Prostredie je podľa organizátorov viac ako skvelé.

 

  

Kapacita podujatia je 60-80 účastníkov, 12 mentorov a 7 porotcov. Podľa našich informácií je o lístky záujem a aj napriek tomu, že printová kampaň vyjde von až o 24 hodín, predaných už viac ako polovica lístkov.

 

Ak si práve TY, čo vstupenku ešte stále nemáš, sprav pohyb myšou a klikni SEM  - Buytickets .

Účastníci podujatia majú jedinečnú šancu stretnúť sa s odbornými mentormi, ktorí im ponúknu pomoc k vyladeniu ich nápadov a možno až k samotnej dokonalosti. Taktiež sa môžu tešiť na stretnutie so zástupcami investičných fondov, ktorí budú aj členmi poroty počas celej akcie.

Čekuj fanpage Startitup a taktiež funpage eventu, kde ti prinesieme ďalší článok o hosťoch StartupWeekendu Košice už čoskoro.

Rozhodne sa je na čo tešiť.

 

 

Pridať komentár (0)