Efek­tív­ny manaž­ment tvo­ji­ch finan­cií ti pri­ne­sie nová nemec­ká app­ka

Alexandra Dulaková / 16. septembra 2015 / Business

Digi­tál­na doba so sebou pri­ná­ša kopu skve­lý­ch vylep­šo­vá­kov pre naše inak všed­né živo­ty, no aj napriek tomu v nej občas potre­bu­je­me pomoc­nú ruku. Veľa z nás má via­ce­ro účtov v nie­kto­rý­ch ban­ká­ch, v peňa­žen­ke plno kariet a k nim desať rôz­ny­ch apli­ká­cií. Vďa­ka apli­ká­cií Gigil by ten­to cha­os mal byť one­dl­ho minu­los­ťou.

 

Keď sa Nemci do niečoho obujú, je jasné, že výsledok bude vysoko funkčný a prehľadný. V tomto prípade ešte aj zadarmo. Nie je totiž nič nepríjemnejšie, ako nevedieť, kam tie tvrdo zarobené marky (ehm, eurá) idú a čo sa s nimi počas mesiaca deje. No a presne preto je na svete Gigil. Príjemný a veľmi ľahko ovládateľný dizajn, všetky bankové účty pokope, prehľad veľkých aj malých výdavkov, príjmov, či dokonca šetriace programy.

 

 

Veľkou výhodou je, že vďaka Gigil sa všetko nachádza na jednom mieste. Netreba mať aplikáciu pre každú jednu banku, v ktorej máš účet, poprípade ku každej banke tri rôzne aplikácie, aby si mohol schvaľovať transakcie, vidieť zostatok na účte a ešte poprípade aj mohol kartu zablokovať. Žiadne také, tu stačí len jedna. Okrem toho sa nemusíš báť, že by tvoje dáta niekto cez aplikáciu zneužil (minimálne nie viac ako pri iných bankových a finančných aplikáciach). K jej obsahu má prístup len banka a ty.

 

Pokiaľ nie je problém v neprehľadnosti, ale v tvojej márnotratnosti, aj s tým ti Gigil na rozdiel od bankových aplikácií pomôže. Rozdelí ti tvoje výdavky do rôznych kategórií (jedlo, oblečenie, bývanie, atď.) a poradí, v ktorých poprípade ubrať plyn. Ak sa výdavky rapídne zvýšia, všimne si to a opäť pripomenie, ako ich znížiť. Ak by sa ti náhodou čokoľvek nepáčilo, môžeš sa v rámci aplikácie nonstop obrátiť na zákazníckych poradcov a vyliať si dušu. Odpoveď by si mal vždy dostať do 48 hodín.

 

Lenže má to aj jeden háčik – aplikáciu zatiaľ nepodporuje každá banka, a tak ju nás môžeš mať len ak si majiteľom účtu vo Fio Banke, Zuno, mBank, Ge Money Bank, Equa Bank a Air Bank. Snáď sa teda onedlho do projektu zapoja aj tie slovenské, české, či známe rakúske banky, ktoré sú u nás najpopulárnejšie.

 

Pridať komentár (0)